reklama

Wiadomość Cutrone po meczu z Udinese

Wiadomość Cutrone po meczu z Udinese
Gorzki los, ale my nigdy nie przestaniemy wierzyć.
Patrick Cutrone za:Instagram
reklama

Chukwueze przywraca nadzieję kibicom "Żółtej Łodzi Podwodnej"

Co za akcja ekipy Villareal! Kapitalnie piłka krążyła jak po sznurku i wykończył ją na 2 raty nigeryjski pomocnik. Villareal - Barca 1:2.

Gattuso dostał przedmiotem rzuconym z trybun

Ale ktoś miał cela! To chyba była... butelka.

Ładna główka Malcoma na 0:2!

Idealna centra w pole karne Vidala i trafienie w długi róg Brazylijczyka. Barca prowadzi z Villareal już 2:0!
reklama

Coutinho daje Barcelonie prowadzenie

Błyskawiczny kontrakt Barcelony finalizuje Coutinho! Asystę przy jego trafieniu zaliczył Malcom. Villareal przegrywa 0:1.

"The Special One" o relacjach z Paulem Pogbą w Man Utd

Graliśmy w mieście znajdującym się 30 km od Manchesteru. Piłkarz poprosił mnie jednak, by z meczu mógł wrócić sam, a nie z całą drużyną. Powiedziałem mu wtedy: "Gdybyśmy grali w Londynie i chciałbyś tam zostać, to byłoby to co innego. Stąd jest blisko do Manchesteru, takie zachowanie nie ma sensu". Gość był smutny, ale kiedy wygraliśmy, to znowu mnie o to spytał. Byłem zadowolony ze zwycięstwa, więc się trochę ugiąłem. Poprosiłem go jednak, by wsiadł do autobusu i przesiadł się do swojego samochodu kilka minut drogi od stadionu. Nie podobała mu się jednak taka propozycja. Kiedy wyszedłem z konferencji prasowej, to Rolls-Royce z jego szoferem stał obok naszego autokaru. Auto było nowe, więc "jego ekscelencja" chciała odjechać ze stadionu właśnie w nim. I jak mieliśmy sobie wtedy poradzić? Powiedzieć, że nigdy nie będzie mógł wracać Rollsem? Czy zgodzić się, bo wygraliśmy? A może rozwiązać ten problem inaczej i wysłać się na "wakacje"?
Jose Mourinho za:"Daily Mail"

Ivan Kepcija odnalazł się w Madrycie

Ivan Kepcija odnalazł się w Madrycie
reklama