reklama

Kovac tłumaczy się z braku zmiany taktyki

Kovac tłumaczy się z braku zmiany taktyki
W naszej drużynie nie było jeszcze przewrotu. Dopiero tego lata zostaną zrealizowane duże inwestycje transferowe. Hasan Salihamidzic przyszedł do Bayernu półtora roku, a ja rok temu. Ile pieniędzy wydaliśmy w tym sezonie?Tylko 10 milionów euro na Daviesa. Trzeba uczciwie analizować politykę transferową klubu. Taktyka? W obecnej piłkarze czują się komfortowo, więc nie widzę potrzeby, żeby ją modyfikować. To, że nie zmieniłem systemu gry, nie oznacza, że nie potrafię tego zrobić.
Niko Kovac za:Sport Bild
reklama

Smółka dołączył do towarzystwa na ławeczce

Smółka dołączył do towarzystwa na ławeczce

Mustafi dobrze zaczął, ale potem...

Zaczął jak Messi, ale skończył jak Mustafi :P

Czas na powrót Ojrzyńskiego?

Czas na powrót Ojrzyńskiego?
reklama

Świetna passa Leo Messiego

Świetna passa Leo Messiego

Prezes Borussii pewny pozostania Reusa

Prezes Borussii pewny pozostania Reusa
Czy Marco Reus zostanie w Borussii Dortmund do końca kariery? To nie jest życzenie, ani pragnienie, a coś, co musi się wydarzyć. Jest kapitanem swojej drużyny. Borussia Dortmund jest dla niego czymś więcej niż pracodawcą. Jest chłopcem z Dortmundu i można powiedzieć, że to jego klub. Oczywiste jest również, że po zakończeniu kariery będzie mógł pozostać w BVB w jakiejkolwiek roli, którą będzie chciał.
Hans-Joachim Watzke, prezes Borussii Dortmund za:bulinews.com

Jose Mourinho i ''Jego Ekscelencja'' Paul Pogba

Jose Mourinho i ''Jego Ekscelencja'' Paul Pogba
Graliśmy w mieście znajdującym się 30 km od Manchesteru. Piłkarz poprosił mnie jednak, by z meczu mógł wrócić sam, a nie z całą drużyną. Powiedziałem mu wtedy: "Gdybyśmy grali w Londynie i chciałbyś tam zostać, to byłoby to co innego. Stąd jest blisko do Manchesteru, takie zachowanie nie ma sensu". Gość był smutny, ale kiedy wygraliśmy, to znowu mnie o to spytał. Byłem zadowolony ze zwycięstwa, więc się trochę ugiąłem. Poprosiłem go jednak, by wsiadł do autobusu i przesiadł się do swojego samochodu kilka minut drogi od stadionu. Nie podobała mu się jednak taka propozycja. Kiedy wyszedłem z konferencji prasowej, to Rolls-Royce z jego szoferem stał obok naszego autokaru. Auto było nowe, więc "jego ekscelencja" chciała odjechać ze stadionu właśnie w nim. I jak mieliśmy sobie wtedy poradzić? Powiedzieć, że nigdy nie będzie mógł wracać Rollsem? Czy zgodzić się, bo wygraliśmy? A może rozwiązać ten problem inaczej i wysłać się na "wakacje"?
Jose Mourinho za:Daily Mail
reklama