Choupo-Moting strzela gola Strasbourgowi

PSG prowadzi ze Starsbourgiem 1-0 po trafieniu z bliska Choupo-Motinga!

Ładny gol z dystansu Driesa Mertensa

Belg zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem i Napoli prowadzi z Genoą 1-0!

Tabela Ekstraklasy po niedzielnych meczach

Diego Costa odpocznie przynajmniej przez 4 mecze

Hiszpańskie media informują, że zawieszenie Diego Costy za zachowanie w meczu z Barceloną może potrwać od 4 do 8 meczów. Piłkarz Atletico zobaczył czerwoną kartkę w sobotnim meczu za bluzgi w kierunku arbitra tego spotkania, Gila Manzano. Napastnik miał m.in. obrazić matkę sędziego. Costa zszedł z boiska w pierwszej połowie przy stanie 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 2-0 Barcelony.
za:sport-english.com

Megapodanie Bernarda w meczu z Arsenalem

Piłkarz Evertonu wie, co to znaczy efektowne zagranie!

Niechlubne osiągnięcie Arsenalu

Rozlosowano 1/2 finału Pucharu Niemiec

Watford wygrał półfinał Pucharu Anglii

Bjelica doceniany w Chorwacji

Medeiros do Carlitosa i... 2-1 dla Legii

Medeiros posłał świetne podanie do Carlitosa, a Hiszpan posłał na bramkę Chudego fantastyczne uderzenie! Górnik Zabrze - Legia 1-2!

Carlitos z rzutu karnego na 1-1

Carlitos podszedł do rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką Angulo i w meczu Górnika Zabrze z Legią jest remis 1-1!

Z Ligi Mistrzów do 3. ligi

Raul Jimenez świętował gola w... masce luchadora

Gol na 2-0 dla Wolves w meczu z Watfordem zostanie zapamiętany na długo nie z powodu swojej urody, ale cieszynki Raula Jimeneza! Mistrz! :D

Równa forma Widzewa w 2. lidze

XI Napoli na mecz z Genoą

Poruszające wyznanie trenera Sevilli

Dejan Lovren spotkał sobowtóra Mohameda Salaha

Lovren pochwalił się swoim "odkryciem" na Instagramie i dodał do niego taki opis: "Chciał mieć trochę czasu dla siebie, więc po meczu z Southampton wziął rower i pokonał drogę do Liverpoolu w rekordowym czasie (11 godzin i 52 minuty)".