Choupo-Moting tłumaczy się z absurdalnego pudła

Jak to się stało, że nie trafiłem z kilkunastu centymetrów do pustej bramki? Najpierw myślałem, że Nkunku będzie mi podawał, a on jednak strzelił. Potem wydawało mi się, że obrońca wybije piłkę. Zawahałem się, czy ją przejąć, pomyślałem, że mogę być na spalonym, a potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Dotknąłem piłkę, a ona odbiła się od słupka. To wielki wstyd, bo strzał Nkunku bez mojej interwencji wpadłby do bramki. Jest mi bardzo przykro, że tak wyszło.
Maxim Choupo-Moting za:getfootballnewsfrance.com

Ben Arfa ośmiesza rywali i strzela gola

Takiego Hatema Ben Arfę chcemy oglądać jak najczęściej! Tylko spójrzcie, co w tej akcji zrobił z rywalami...

Kehrer strzałem głową doprowadza do remisu

Obrońca PSG w zaledwie 6 minut po wejściu na boisko zaskoczył bramkarza Strasbourga strzałem głową! 2-2!

Nieprawdopodobne, a jednak!

Arsenal i Napoli nie pokazały nic specjalnego w ten weekend

Deulofeu strzelił gola w stylu Ronaldinho

Od dziś Gerard Deulofeu powinien nazywać się Deulofinho! :D Trafienie Hiszpana na 1-2 dało Watfordowi impuls do odrabiania strat w meczu z Wolves. Ostatecznie Watford wygrał po dogrywce półfinał Pucharu Anglii 3-2!

Piłkarz Strasbourga zaskoczył Buffona fantastycznym strzałem

Co za gol Goncalvesa! Buffon nie miał nic do powiedzenia! PSG - Strasbourg 1-2!

Strasbourg zaskakuje PSG i jest 1-1

Da Costa strzela gola dla Strasbourga i w meczu z PSG jest 1-1!

Choupo-Moting ratuje... Strasbourg przed stratą gola

Strasbourg dość niespodziewanie zyskał w tej akcji dwunastego zawodnika w postaci napastnika PSG :D

Paszulewicz zastąpi Mroczkowskiego w Widzewie

Piękny strzał Lazovicia na 1-1

Gooooool! Nie dość, że Genoa strzeliła gola po pięknej akcji, to na dodatek zrobiła to grając w dziesiątkę! W meczu z Napoli remis 1-1!

Choupo-Moting strzela gola Strasbourgowi

PSG prowadzi ze Starsbourgiem 1-0 po trafieniu z bliska Choupo-Motinga!

Ładny gol z dystansu Driesa Mertensa

Belg zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem i Napoli prowadzi z Genoą 1-0!

Tabela Ekstraklasy po niedzielnych meczach

Diego Costa odpocznie przynajmniej przez 4 mecze

Hiszpańskie media informują, że zawieszenie Diego Costy za zachowanie w meczu z Barceloną może potrwać od 4 do 8 meczów. Piłkarz Atletico zobaczył czerwoną kartkę w sobotnim meczu za bluzgi w kierunku arbitra tego spotkania, Gila Manzano. Napastnik miał m.in. obrazić matkę sędziego. Costa zszedł z boiska w pierwszej połowie przy stanie 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 2-0 Barcelony.
za:sport-english.com