Przyglądajcie się uważnie związkom Lewandowskiego i MLS. Nie jest to jeszcze nic definitywnego, ale powtarzam: uważnie przyglądajcie się relacjom Lewandowskiego z Chicago Fire, tym bardziej po zakończeniu Euro 2020.
Taylor Twellman, były reprezentant USA za:espnfc.com

Klątwa Drake'a zadziała także tym razem?

Świetna okładka magazynu "Sport 360"

Świetna okładka magazynu

Klasowe słowa prezesa Juventusu po odpadnięciu z LM

Ajax przysporzył sporych problemów Bayernowi Monachium, wyeliminował Real Madryt, a teraz Juventus. Czapki z głów. Oczywiście jako fan jestem zawiedziony porażką, ale czasami musisz zaakceptować fakt, że rywal rozgrywa niesamowity sezon i jest lepszy. Wszyscy powinniśmy mieć tę kulturę docenienia sukcesów przeciwnika.
Andrea Agnelli za:sport.pl

Pierwsza taka sytuacja CR7 od 9 lat

Piłkarze Ajaxu po godzinie wrócili do kibiców świętować awans

Super sprawa - piłkarze Ajaxu kilkadziesiąt minut po zejściu do szatni wrócili na murawę, aby wspólnie ze zgromadzonymi tam kibicami z Holandii świętować awans do półfinału Ligi Mistrzów. Jest moc!

Szczere słowa Szczęsnego po odpadnięciu z Ligi Mistrzów

Zagraliśmy z zespołem, który był lepszy od nas przez 180 minut. Nie jest to wielka marka w Europie w tej chwili, ale liczy się to, co dzieje się na boisku. W półfinale zagra zespół, który na to zasłużył. Po stracie pierwszej bramki graliśmy z hamulcem ręcznym. Wiedzieliśmy, że każdy gol wyrzuca nas z gry. Nasza gra była mniej odważna. Nie muszę mówić, co się stało w drugiej połowie. Trzeba się cieszyć, że skończyło się tylko 1:2.
Wojciech Szczęsny za:Polsat Sport