reklama

Sarri żartobliwie porównał Puchar Ligi z Ligą Mistrzów

Sarri żartobliwie porównał Puchar Ligi z Ligą Mistrzów
Wiem bardzo dobrze, że Premier League jest bardzo trudną ligą. Nie zapominam, że żeby dojść do finału Pucharu Ligi musieliśmy wyeliminować Liverpool, Tottenham, a na koniec zagrać z Manchesterem City. Myślę, że łatwiej byłoby awansować do finału Ligi Mistrzów!
Maurizio Sarri za:chelseafc.com
reklama

Zapolnik daje prowadzenie Górnikowi Zabrze

Kompletnie niepilnowany Zapolnik silnym strzałem głową zaskoczył Steinborsa! Górnik Zabrze - Arka 1-0!

Joao Felix zostanie następcą Griezmanna?

Joao Felix zostanie następcą Griezmanna?
Jeśli Antoine Griezmann odejdzie z Atletico Madryt, to jego następcą zostanie Joao Felix, informuje portugalski "Record". 19-letni piłkarz Benfiki jest rewelacją obecnego sezonu i uznaje się go za jeden z największych talentów w europejskiej piłce. Atletico będzie musiało o niego rywalizować z Manchesterem City, ponieważ Pep Guardiola również jest wielkim fanem talentu młodego Portugalczyka. Według portugalskich mediów, Benfica odrzuciła już jedną ofertę - 75 milionów euro za Felixa proponował Juventus. Działacze klubu z Lizbony nie czekają z założonymi rękami i starają się zatrzymać 19-latka w klubie na dłużej proponując mu nową umowę z klauzulą odstępnego wynoszącą 200 milionów euro.
za:en.as.com

Buffon po raz dziesiąty wygrał rozgrywki ligowe

Buffon po raz dziesiąty wygrał rozgrywki ligowe
reklama

Ojrzyński odmienił Wisłę Płock

Ojrzyński odmienił Wisłę Płock

Van Dijk: "Manchester Utd musi zrobić przysługę samemu sobie"

Van Dijk:
Czy Manchester United zrobi nam przysługę i urwie punkty Manchesterowi City? Przede wszystkim muszą zrobić przysługę samym sobie. Everton nie jest łatwy do pokonania na wyjeździe, ale porażka 0-4 to duży wynik. Nie mamy wpływu na ich postawę, ale wciąż walczą o grę w Lidze Mistrzów, więc powinni postarać się o dobry wynik.
Virgil van Dijk za:football365.com

Zmarł zasłużony polski arbiter

Zmarł zasłużony polski arbiter
W wieku 85 lat zmarł Alojzy Jarguz - pierwszy polski sędzia, który poprowadził mecz na mistrzostwach świata. Jarguz na mundialu w 1978 roku był arbitrem spotkania Peru z Iranem, a cztery lata później był rozjemcą w meczu Francji z Irlandią Północną. Jako jedyny polski sędzia prowadził mecze na dwóch mistrzostwach świata.
za:rp.pl
reklama