reklama

Epicki pojedynek dwóch bramkarzy w sezonie 2018/19

Epicki pojedynek dwóch bramkarzy w sezonie 2018/19
reklama

Luka Jović o włos od przejścia do Realu Madryt!

Luka Jović o włos od przejścia do Realu Madryt!
Istnieje realna możliwość, że Jović podpisze kontrakt z Realem Madryt. Chciałbym, żeby piłkarz pozostał z nami, ale jestem też realistą. Jeśli Lukę chce pozyskać taki klub, jak Real, nie mamy większych szans na zatrzymanie piłkarza we Frankfurcie.
Fredi Bobić (dyrektor sportowy Eintrachtu Frankfurt) za:marca.com

Kontrowersyjna wypowiedź Tomaszewskiego o włodarzach Bayernu i ich postępowaniu względem "Lewego"

Kontrowersyjna wypowiedź Tomaszewskiego o włodarzach Bayernu i ich postępowaniu względem
Nie rozumiem postępowania Hoennesa i Rummenigge względem Roberta. To jest dla mnie dyletanctwo nieprawdopodobne. Według mnie oni chcą się go pozbyć z Monachium i wypchnąć z klubu. Powinien odejść z Monachium i szukać miejsca w lidze hiszpańskiej. Pasuje do stylu gry, jakie prezentują tamtejsze kluby. Real byłby idealny.
Jan Tomaszewski za:"Super Express"

Młody polski bramkarz Ajaxu U-19 jest pod wrażeniem postawy swoich starszych kolegów

Młody polski bramkarz Ajaxu U-19 jest pod wrażeniem postawy swoich starszych kolegów
Najlepsze jest to, że oni są półfinalistami Ligi Mistrzów, a tak naprawdę nic się nie zmienia. Można z nimi normalnie pogadać, widujemy się na siłowni, trenujemy obok siebie. Ja często rozmawiam z Andre Onaną. To są profesjonaliści z głową.
Mateusz Górski (bramkarz Ajaxu U-19) za:sportowefakty.pl (wywiad Jacka Stańczyka)
reklama

Thomas Meunier może odejść z PSG

Thomas Meunier może odejść z PSG
Interesują się mną kluby z Anglii. Zresztą nie tylko one - są sygnały z Chin, czy krajów Bliskiego Wschodu. Nie ukrywam jednak, że chciałbym zagrać w Premier League. Zrozumiałbym, gdyby chodziło tylko o napięty terminarz, ale w mojej sprawie nic się nie dzieje, co uznaję za jasną wiadomość. Jeśli tak się to wszystko skończy, to będzie mnie to drażnić. W tym roku grałem mało, ale i tak moje statystyki ofensywne i defensywne są na dobrym poziomie. Zrobiłem postępy.
Thomas Meunier za:goal.com

Fani wybrali piłkarza na okładkę gry FIFA 20

Fani wybrali piłkarza na okładkę gry FIFA 20
Juuż we wrześniu ukaże się na rynku kolejna edycji FIFA 20. Na portalu fifaplay.com pojawiła się ankieta z pytaniem do kibiców: kogo najchętniej zobaczyliby na okładce nowej gry? Wyniki głosowania (w nawiasie procent i liczba głosów): 1.Son Heung-min (17%, 207,918 głosów), 2. Cristiano Ronaldo (17%, 204,292 głosów), 3. Lionel Messi (16%, 192,779 głosów), 4. Neymar Jr (15%, 182,375 głosów), 5. Mohamed Salah (10%, 114,853 głosów), 6. Thomas Muller (8%, 99,396 głosów), 7. Wu Lei (5%, 64,416 głosów), 8. Paul Pogba (3%, 34,338 głosów). Twórcy gry informują, że przy ostatecznym wyborze piłkarza nowej okładki wcale nie musi to być ten, który w głosowaniu fanów cieszył się największa popularnością.
za:fifaplay.com/sport.pl

Mocne słowa Paula Pogby po blamażu z Evertonem

Mocne słowa Paula Pogby po blamażu z Evertonem
Nie okazaliśmy szacunku samym sobie, klubowi i naszym kibicom. To, co zrobiliśmy na boisku, było brakiem szacunku dla sztabu, dla wszystkich ludzi związanych klubem. Możemy przegrać mecz, ale z dumą, grając dobrze. Kiedy zakładasz tę koszulkę, musisz pracować i szanować historię tego klubu, musisz dawać z siebie wszystko .
Paul Pogba za:sport.pl
reklama