Walka o życie w Ligue 1! Typy na Guingamp - Caen + prezent (+18)

Na dnie Ligue 1 trwa zacięta walka o utrzymanie. Caen traci 4 punkty do ostatniej bezpiecznej lokaty. Jeszcze w gorszej sytuacji jest Guingamp, które potrzebuje prawdziwego cudu. Czy wieczorne spotkanie Guingamp - Caen będzie prawdziwą wojną? Obie ekipy nie mają nic do stracenia. Zapraszam na typy bukmacherskie oraz prezent od legalnego bukmachera LV Bet.

🔎 Zapowiedź i TYPY na GUINGAMP - CAEN

Chcesz sprawdzić się bez ryzyka w zakładach bukmacherskich?

👉Odbierz Prezent od LV Bet

Kochasz piłkę nożną, lubisz dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami?

Dołącz do grupy Typeria na FB! (+18)

 

Graj odpowiedzialnie! Propozycje typów bukmacherskich przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem uzależnienia. Darmowe typy bukmacherskie oraz zapowiedzi spotkań zamieszczane na stronach Typeria.pl oraz Fangol.pl to tylko propozycje podawane w celach informacyjnych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane.
reklama

Legia przekłuje gliwicki balonik? Typy dnia + prezent od Etoto (+18)

"Waldek King" idzie po tytuł? Już dziś o 20:30 Legia - Piast, czyli jeden z kluczowych meczów sezonu. Czy Piastunki zostaną sprowadzone na ziemie?
Czytaj więcej...

Cristiano Ronaldo jest zmęczony ciągłą presją

Cristiano Ronaldo jest zmęczony ciągłą presją
Nie zaprzeczę, że czasami denerwuję się i jestem zmęczony, ponieważ wydaje mi się, że co sezon muszę udowadniać, że naprawdę jestem bardzo dobry. To trudne, gdy wciąż zmagasz się z dodatkową presją. Musisz coś udowadniać nie tylko ludziom i sobie, ale również matce albo synowi. Musisz być jeszcze bardziej aktywny i trenować, ale czasami przychodzi czas, kiedy musisz powiedzieć: "Pozwólcie mi być sobą".
Cristiano Ronaldo za:marca.com

Wszyscy zostaną wykupieni? ;)

Wszyscy zostaną wykupieni? ;)
reklama

70. rocznica katastrofy lotniczej z piłkarzami Torino

70. rocznica katastrofy lotniczej z piłkarzami Torino
W katastrofie lotniczej na wzgórzu Superga zginęło w sumie 31 osób (piłkarze i działacze Torino, dziennikarze i załoga samolotu). "Grande Torino", jak nazywano wtedy najlepszą ówcześnie włoską drużynę, wracało samolotem z Lizbony, gdzie dzień wcześniej przegrało 3-4 z Benfiką.

Preferowana pozycja Krystiana Bielika

Preferowana pozycja Krystiana Bielika
Aktualnie występuję w pomocy, ale szczerze mówiąc, gdybym miał dziś wybiec na boisko w meczu Premier League przeciwko Salahowi, Firmino i Mane, wolałbym grać na środku obrony. Czułbym się trochę pewniej, bo jednak zliczając moje wszystkie mecze, częściej była to defensywa. Teraz jednak gram jako „szóstka” i też jest dobrze, ale jestem ciekaw, jakby to wyglądało, gdybym był w wyższej lidze. Niedawno miałem asystę w meczu z Luton i to są takie chwile, kiedy myślę, że aż chce się grać jako pomocnik. Bo uczucie, gdy podajesz do kolegi, który strzela na 2:1, jest niesamowite.
Krystian Bielik za:przegladsportowy.pl, wywiad Jarosława Kolińskiego

NAJDZIWNIEJSZE transfery SZEJKÓW z Manchesteru City

Hajs leci z nieba! Oni nie liczą się z kasą! Nie wierzycie? Koniecznie sprawdźcie najnowszy filmik!
źródło:youtube.com
reklama