Sterling po zdobyciu mistrzostwa przez City

Griezmann przyszedł na stadion w koszulce Godina

Diego Godin dzisiejszym meczem z Sevillą żegna się z Atletico Madryt. Antoine Griezmann, który przyjaźni się z Godinem, postanowił oddać mu drobny hołd jeszcze przed spotkaniem.

Nketiah strzela swojego pierwszego gola dla Arsenalu

W ostatniej minucie meczu z Burnley, 19-letni napastnik Arsenalu strzelił swojego pierwszego gola w oficjalnym meczu "Kanonierów" i ustalił wynik meczu na 3-1!

Drugi gol Sadio Mane z Wolverhampton

Liverpool wygrywa z Wolverhampton 2-0, ale ponieważ City również wygrało swój mecz, kończy sezon na 2. miejscu...

Christian Eriksen przymierzył z rzutu wolnego

Krótko cieszył się z prowadzenia Everton - zaledwie 3 minuty po golu Tosuna Eriksen doprowadza do remisu 2-2!

Burnley strzela kontaktowego gola

Barnes strzałem z bliska zaskoczył Leno i Arsenal prowadzi z Burnley już tylko 2-1!

Cenk Tosun daje prowadzenie Evertonowi

Szalone 3 minuty Evertonu! Najpierw Walcott doprowadził do remisu, po czym chwilę później Cenk Tosun wyprowadził ekipę "The Toffies" na prowadzenie!

Legia nie chce wygrać Ekstraklasy

Theo Walcott strzela na remis w meczu z Tottenhamem

Everton nie składa broni i Theo Walcott w 69. minucie meczu doprowadza do remisu!

Świetny wolej Aubameyanga na 2-0 dla Arsenalu

Potężny strzał Gabończyka ląduje w bramce Burnley, a Arsenal prowadzi już 2-0!

Fantastyczny gol Gundogana z rzutu wolnego

Kolejny piękny gol Manchesteru City w meczu z Brighton! Prowadzą 4-1 i już nikt nie odbierze im mistrzostwa!