''Bomba'' Mario Ruiego na 2-1 dla Napoli

Co prawda SPAL wyrównało na 1-1 za sprawą gola Petagni z rzutu karnego, ale w ostatnich minutach Mario Rui dał Napoli wygraną!

17-letni Barrenetxea strzela Realowi na 3-1!

Real Madryt na łopatkach! Gospodarze nie przestają atakować, czego efektem gol urodzonego w 2001 roku Mikela Barrenetxei. 3-1!

Zaldua pokonuje Courtoisa strzałem głową z narożnika pola karnego

Takie gole to prawdziwa rzadkość! Joseba Zaldua posłał dobrą, kontrującą piłkę z narożnej części pola karnego, Thibaut Courtois nie sięga jej i Real Sociedad wygrywa z Realem Madryt 2-1!

Mak strzela gola na 1-1

Lechia odrabia straty w meczu z Zagłębiem Lubin! 1-1!

O lidze zadecydowały centymetry

Vallejo wylatuje z boiska za rękę w polu karnym, a Courtois broni ''jedenastkę''

Jesus Vallejo nie chciał wpuścić piłki do bramki i... zatrzymał ją ręką, za co został wyrzucony z boiska. Arbiter bez chwili zawahania wskazał na "wapno", ale Thibaut Courtois wyczuł intencje Williana Jose i obronił jego strzał. Do przerwy w San Sebastian mamy remis 1-1!

Vidal strzela gola Getafe

Dobrze rozegrany rzut wolny przyniósł Barcelonie prowadzenie w meczu z Getafe. 1-0!

Piękny gol Allana w meczu ze SPAL

Allan przymierzył w samo okno i Napoli wygrywa ze SPAL 1-0!

Mikel Merino strzela na remis po ładnej zespołowej akcji

Real Sociedad gra z "Królewskimi" jak równy z równym i mamy tego efekty już w 26. minucie - gola na 1-1 zdobywa Mikel Merino!

Córeczka Mohameda Salaha też strzeliła gola na Anfield

Fantastyczna akcja Brahima Diaza i gol na 1-0!

Brahim Diaz w pojedynkę poradził sobie z obroną Realu Sociedad i umieścił piłkę w bramce Rulliego. 0-1!

Klopp pogratulował mistrzostwa Man City

Moje emocje są mieszane. Gratuluję Manchesterowi City zdobycia mistrzostwa. Rozegrali niesamowity sezon, zresztą tak samo jak my. Chcę pogratulować Pepowi i reszcie związanych z klubem. To był nieprawdopodobny sezon.
Jurgen Klopp za:squawka.com

Guldan strzela Lechii gola do szatni

Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, Guldan strzałem z bliska zaskoczył Kuciaka. Lechia - Zagłębie Lubin 0-1!