Michał Żyro i jego sentyment do Legii

Michał Żyro w 1. połowie meczu z Legią miał świetną okazję na gola, ale jego strzał w prosty sposób obronił Cierzniak. Były legionista w wywiadzie w trakcie przerwy przyznał, że mogło to być związane z... jego sentymentem do byłego klubu.

Tak piłkarze Lille świętują awans do LM

Już wczuwają się w klimat :D

Real Madryt gorszy od GKS-u Katowice

Kompany docenia walkę Liverpoolu

Biorąc pod uwagę wszystkie mistrzostwa, jakie zdobyłem z Manchesterem City, to tegoroczne było najtrudniejsze w całej historii Premier League. Liverpool robił wyjątkowe rzeczy, nie zamierzam im umniejszać. Nie zasłużyli na brak mistrzostwa.
Vincent Kompany za:squawka.com

Getafe strzela samobójczego gola na 2-0

Piłkarze Barcelony rozklepali obronę Getafe, a w wykończeniu akcji pomógł Dakonam, który wybijając piłkę spod nóg Messiemu strzelił samobója! 2-0!

Wiadomość Zbigniewa Bońka do kibiców Lechii Gdańsk

Podczas meczu Lechii z Zagłębiem Lubin na trybunach można było słyszeć niezbyt serdeczne pozdrowienia zarówno dla arbitra Daniela Stefańskiego, jak i Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN postanowił krótko odpowiedzieć na to wszystko.