reklama

Tomasz Kuszczak odchodzi z Birmingham

Tomasz Kuszczak odchodzi z Birmingham
Birmingham City poinformowało, że wraz z końcem sezonu z klubu odejdzie trzech piłkarzy, w tym Tomasz Kuszczak. 37-letni golkiper jest bramkarzem angielskiej drużyny od 4 sezonów i łącznie rozegrał w jej barwach 92 mecze, jednak w obecnych rozgrywkach nie pojawił się na boisku ani razu. Polakowi wraz z końcem czerwca kończy się umowa i nie wiadomo, czy dołączy do któregoś zespołu na zasadzie wolnego transferu, czy zdecyduje się na zakończenie kariery.
za:bcfc.com
reklama

Piękna przemowa Matthijsa de Ligta na mistrzowskiej fecie

Przed Wami 19-letni Matthijs de Ligt i jego POTĘŻNY głos!

Szymon Marciniak pobił rekord

Szymon Marciniak pobił rekord
Mecz Jagiellonii z Legią Warszawa był 37. spotkaniem sędziowanym w tym sezonie przez arbitra z Płocka. Co za tym idzie, przebił on rekord Howarda Webba z sezonu 2008/2009, który prowadził 35 meczów w jednym sezonie. Co ciekawe, Szymon Marciniak 23 mecze sędziował w Ekstraklasie, a 14... w Arabii Saudyjskiej.
za:www.sport.pl

OFICJALNIE: Marcin Wasilewski z nowym kontraktem w Wiśle Kraków!

OFICJALNIE: Marcin Wasilewski z nowym kontraktem w Wiśle Kraków!
Marcin Wasilewski podpisał z Wisłą Kraków nowy, 12-miesięczny kontrakt, na mocy którego pozostanie w klubie do końca czerwca 2020 roku - taką informację podał na Twitterze Rafał Szczypczyk z agencji piłkarskiej box2box.
za:twitter.com/RSzczypczyk
reklama

Potrójny skill zawodnika Forward Madison

Kto by pomyślał, że na trzecim szczeblu rozgrywkowym zobaczymy w USA takie zagrania? :D Przed Wami Joel Munez i jego naprawde efektowna akcja!

Wilfried Zaha może wrócić do Manchesteru United

Wilfried Zaha może wrócić do Manchesteru United
Wilfried Zaha odbył rozmowę z włodarzami Crystal Palace i ogłosił, że chce w letnim okienku transferowym odejść z klubu, aby spróbować swoich sił w drużynie grającej w europejskich pucharach. Działacze Palace nie będą robić kłopotów Iworyjczykowi przy odejściu z klubu, jednak będą chcieli na nim sowicie zarobić. Zdaniem angielskich mediów cena za 26-latka wynosi 100 milionów funtów. Jednym z głównych zainteresowanych ściągnięciem Zahy jest Manchester United, w którym piłkarz występował w latach 2013-15. "Czerwone Diabły" nie wyłożą kwoty żądanej przez Crystal Palace, jednak będą próbowały zbić cenę do 70 milionów, która zdaniem mediów powinna zadowolić obie strony.
za:telegraph.co.uk

Lionel Messi otrzymał Krzyż Św. Jerzego

Lionel Messi otrzymał Krzyż Św. Jerzego
Lionel Messi został odznaczony Krzyżem Świętego Jerzego, najwyższym odznaczeniem Generalitat de Catalunya. Jako powód podano ogromne zasługi Argentyńczyka w promowaniu Katalonii, sportowe osiągnięcia oraz działalność charytatywną. Dotychczas Krzyż Św. Jerzego został przyznany tylko jednemu piłkarzowi - w 2006 roku otrzymał go Johan Cruyff.
za:marca.com
reklama