reklama

Frenkie de Jong piłkarzem sezonu w Holandii

Frenkie de Jong piłkarzem sezonu w Holandii
reklama

Wyjątkowe piwo Manchesteru City

Wyjątkowe piwo Manchesteru City

Benzema traktuje Zidane'a jak brata

Benzema traktuje Zidane'a jak brata
Traktuję Zinedine'a Zidane'a jak członka mojej rodziny. To relacja, która zaczęła się dawno temu. Poznałem go zanim został trenerem i bardzo mi pomógł. Rozmawiamy zarówno o futbolu, jak i o życiu. On jest jak mój starszy brat. To coś więcej niż przyjaźń.
Karim Benzema za:as.com

Prezes La Liga dosadnie odpowiedział na list Dariusza Mioduskiego

Prezes La Liga dosadnie odpowiedział na list Dariusza Mioduskiego
Z wielką uwagą przeczytałem pana list, który zawiera jednak bardzo poważne błędy, spowodowane nieznajomością i brakiem wiedzy w temacie funkcjonowania piłkarskiej branży. Mam nadzieję, że nie są spowodowane złą wolą. Ja działam w futbolu 30 lat, myślę że pan od zaledwie pięciu. Pracowałem w małych i dużych klubach przez wiele lat, nie pochodzę z elity, tak jak pan. Pan zaczynał od razu w Legii Warszawa, która w Polsce jest tym, czym w Hiszpanii Real Madryt lub FC Barcelona. Sytuacja ta powoduje, że w swoim liście myli pan interesy Legii z interesami małych lig, w tym przypadku z polską ekstraklasą. Z przykrością stwierdzam, że pana słowa ujawniają głęboką nieznajomość funkcjonowania praw telewizyjnych w najważniejszych europejskich ligach. Chciałem jednak dodać, że zawsze jestem gotowy do rozmów i analiz. Nigdy jednak nie powinniśmy podejmować decyzji na podstawie wyobrażeń, a to widzę w pana liście. Tu potrzeba więcej profesjonalizmu, a nie fałszywych konsultacji.
Javier Tebas za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Mecze w TV: 17 Maja 2019

20 :45Eleven Sports 1
Charlton Athletic vs Doncaster Rovers
League One - Play Off

Tomasz Kuszczak odchodzi z Birmingham

Tomasz Kuszczak odchodzi z Birmingham
Birmingham City poinformowało, że wraz z końcem sezonu z klubu odejdzie trzech piłkarzy, w tym Tomasz Kuszczak. 37-letni golkiper jest bramkarzem angielskiej drużyny od 4 sezonów i łącznie rozegrał w jej barwach 92 mecze, jednak w obecnych rozgrywkach nie pojawił się na boisku ani razu. Polakowi wraz z końcem czerwca kończy się umowa i nie wiadomo, czy dołączy do któregoś zespołu na zasadzie wolnego transferu, czy zdecyduje się na zakończenie kariery.
za:bcfc.com

Piękna przemowa Matthijsa de Ligta na mistrzowskiej fecie

Przed Wami 19-letni Matthijs de Ligt i jego POTĘŻNY głos!
reklama