Andy Butler daje Doncaster prowadzenie!

Będziemy mieli dogrywkę w półfinale play offów League One! Doncaster prowadzi 2:1 po 90 minutach gry, a w pierwszym spotkaniu było 2:1 dla Charlton Athletic!

Luis Enrique nie poprowadzi ekipy "La Roja" w nadchodzących meczach eliminacji ME

Luis Enrique nie poprowadzi ekipy
Luisa Enrique nie będzie z kadrą z tego samego powodu, co w przypadku meczów z Maltą. Dziękujemy mediom za uszanowanie jego prywatności. Jesteśmy przekonani co do dalszej współpracy z Enrique. To dla niego trudny czas. Ma nasze pełne wsparcie. W najbliższych meczach kadrę poprowadzą jego asystenci, ale będą z Luisem w kontakcie. Nie dajemy Enrique żadnego ultimatum. Nie będzie żadnej zmiany selekcjonera.
Jose Francisco Molina (dyrektor sportowy Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej ) za:goal.com

Reakcja Richarlisona po powołaniu do kadry Brazylii na turniej Copa America

W taki oto sposób cieszył się gracz Evertonu z powołania do ekipy "Canarinhos" na mistrzostwa Ameryki Południowej.

Nieprawdopodobny wyczyn ekipy Waldemara Fornalika

Brazylijscy piłkarze, których zabraknie na Copa America

Fantastyczny sezon meksykańskiego snajpera Los Angeles FC w MLS

Tommy Rowe posyła kapitalny strzał z dystansu na 1:1

Tylko 9 minut cieszył się Charlton z prowadzenia. Angielski pomocnik Doncaster doprowadza do wyrównania! Wynik 1:1 premiuje ekipę Bielika grą w finale play offów Leage One o awans do Championship.