reklama

Kamiński może trafić do Fortuny Dusseldorf

Kamiński może trafić do Fortuny Dusseldorf
reklama

Dyrektor sportowy Unionu nie wierzył w cele Gikiewicza

Dyrektor sportowy Unionu nie wierzył w cele Gikiewicza
Gdy powiedziałem dyrektorowi sportowemu, że przyszedłem do klubu, aby awansować do Bundesligi, tylko zaśmiał się pod nosem. W poprzednim sezonie Union zaledwie cztery razy zagrał na zero z tyłu i zakończył rozgrywki na ósmym miejscu. Nikt nie wierzył w to, że możemy sprawić taką sensację. Union też się zabezpieczył, podpisując ze mną taki „widokowy” kontrakt, że dopiero po rozegraniu odpowiedniej liczby meczów, wskakuję na wyższy pułap. W klubie obawiali się, czy nie przychodzi ogórek, który będzie miał kłopoty ze złapaniem piłki. Byłem pewny, że nie przyniosę wstydu. Wcześniej przez dwa lata we Freiburgu zagrałem tylko parę spotkań, ale bardzo ciężko pracowałem na treningach. Podkreślałem to już, że bardzo dużo nauczyłem się tam od trenera bramkarzy, co zaprocentowało właśnie w Berlinie. Rozegrałem 34 mecze, aż w 14 spotkaniach zachowałem czyste konto. Mieliśmy najlepszą defensywę w lidze w tym sezonie. W poniedziałek mogliśmy zaś świętować z Unionem awans do Bundesligi. Największa jest w tym zasługa trenera Ursa Fischera, który przyszedł do nas ze Szwajcarii. Mega nam to pomogło, szkoleniowiec wszystko poukładał i to on zasługuje na miano najlepszego transferu Unionu w tym sezonie.
Rafał Gikiewicz za:laczynaspilka.pl

Valencia razem z Troll Football nabija się z Barcelony

Valencia razem z Troll Football nabija się z Barcelony
Troll Football wrzucił mema, na którym widzimy Toma (czyli Barcę) przed finałem Pucharu Króla i po. Jak widać angielskie konto Valencii postanowiło to skomentować.

Syn Ronaldinho idzie w ślady ojca

Syn Ronaldinho idzie w ślady ojca
14-letni syn Ronaldinho - Joao Mendes idzie w ślady swojego znanego ojca. Dosłownie! Nastolatek podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Nike. Ronaldinho w swoich najlepszych latach również był twarzą amerykańskiego koncernu. Dumny tata w ten sposób podsumował sukces syna: "Najnowszy członek rodziny Nike. Futbol z radością!". Obecnie nastoletni Mendes występuje w akademii brazylijskiego Cruzeiro. Czy dorówna swojemu legendarnemu ojcu? Czas pokaże.
za:thesun.co.uk
reklama

Wojciech Szczęsny wraca do zdrowia

Wojciech Szczęsny wraca do zdrowia
Polski bramkarz jest już po zabiegu artroskopii prawego kolana. Jak widać humor dopisuje.

Trener Limanovii wyjaśnił kibica Unii Tarnów

Trener grajacej w IV lidze małopolskiej Limanovii Limanowa w bardzo kulturalny sposób wyjaśnił kibica drużyny Unii Tarnów. Brawo!
źródło:twitter.com/zbikdawid

Gattuso z dużą odprawą

Gattuso z dużą odprawą
reklama