reklama

Norweski ekspert twierdzi, że mecz MŚ U-20 Norwegii z Hondurasem mógł zostać ustawiony

Norweski ekspert twierdzi, że mecz MŚ U-20 Norwegii z Hondurasem mógł zostać ustawiony
Honduras musiał zostać bardzo dobrze opłacony, by przegrać tak wysoko. Ktoś z kontaktami z ekipą Hondurasu musiał zarobić duże pieniądze na tym meczu, bo na takich imprezach nie padają tak wysokie wyniki. Ten występ śmierdział. Smutno było patrzeć na grę Hondurasu.
Jesper Mathisen (ekspert norweskiej tv TV2 za:twitter
reklama

Nieznane dotąd fakty z kariery młodego Neymara

Nieznane dotąd fakty z kariery młodego Neymara
Z 2.odcinka filmu dokumentalnego o karierze i życiu Neymara, możemy się dowiedzieć, że Brazylijczyk jako 13-latek udał się do Madrytu na testy i miał zostać pilkarzem Realu. Został już nawet częścią zespołu młodzieżowego na sezon 2005/06, w której grałby między innymi z Dani Carvajalem i Pablo Sarabią. Dokument przedstawia nowe światło na całą sprawę Brazylijczyka i jego kontakty z zespołem "Los Blancos". "Marca" opublikowała niewidziane dotąd nowe zdjęcia Neymara w siedzibie ekipy "Królewskich"w Valdebebas, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Santiago Bernabeu oraz w garderobie, gdzie obok niego siedzieli 4 Brazylijczycy: Julio Baptista, Ronaldo Nazario, Robinho i Cicinho. Jednak wówczas, ojciec piłkarza wywierał mocną presję na zespole Santosu, gdzie grał wówczas jego syn, aby zapewnić całej jego rodzinie bardziej komfortowe warunki do życia. Rozmowy pomiędzy prezydentem zespołu brazylijskiego i Zito, odkrywcą talentu Neymara Jr, zakończyły się na wstrzymaniu transferu do Realu i przekonaniu do tej decyzji jego ojca. 13-letni wówczas chłopakowi został zaoferowany długoterminowy kontrakt przez Santos, który został początkowo odrzucony. W końcu Neymar Jr. podpisał swój pierwszy kontrakt w wieku 13 lat, a Santos wspierał finansował całę rodzinę Brazylijczyka i podarował jej mieszkanie w pobliżu swojego ośrodka treningowego. Obecnie przyszłość Neymara w Paris Saint-Germain staje się coraz bardziej niepewna i coraz głóśniej mówi się, że 27-latek może przejść do zespołu Realu Madryt.
za:Marca.com

Mecze w TV: 31 Maja 2019

17 :35TVP Sport HD
Mali U-20 vs Francja U-20
MŚ U-20

David Luiz o odejściu Hazarda

David Luiz o odejściu Hazarda
Kto może zastąpić Edena? Albo Messi albo Ronaldo. Jeśli odejdzie to życzę mu wszystkiego najlepszego. To fantastyczny gracz, przyjaciel i facet. Znam go od czasu, gdy był tutaj jeszcze jako młody piłkarz. Jestem z niego dumny, bo świat wie, kto to jest Hazard. Taka jest część życia. Jeden cykl się kończy, a drugi zaczyna. Wydaje mi się, że mamy wiele talentów, które mogą go zastąpić.
David Luiz za:global.espn.com
reklama

PSG chce mieć u siebie De Ligta

PSG chce mieć u siebie De Ligta
Francuski dziennikarz Geoffroy Garetier twierdzi, że Matthijs de Ligt jest priorytetem transferowym PSG. Agent piłkarza Mino Raiola ma uważać, że to właśnie Paryż powinien być następnym przystankiem w karierze młodego Holendra.
za:Late Football Club

Mangala wraca do Porto

Mangala wraca do Porto

Wygrał trofeum, ale odchodzi...

Wygrał trofeum, ale odchodzi...
reklama