reklama

Totti ostatecznie odchodzi z AS Romy

Totti ostatecznie odchodzi z AS Romy
Napisałem maila, aby powiedzieć coś, co wydaje się niewyobrażalne. Złożyłem swoją rezygnację. Miałem nadzieję, że to nie będzie potrzebne, ale nadszedł ten fatalny dzień, który jest dla mnie okropny i bardzo bolesny. Rozważając obecne warunki, jedyną słuszną rzeczą, jaką mogłem zrobić, było podjęcie tej brutalnej decyzji, zwłaszcza że tak naprawdę nigdy nie miałem okazji pracować w Romie w technicznych obszarach. Podjąłem tę decyzję po kilku miesiącach, ale wydaje się słuszna. To klub ma być wspierany i kochany przez kibiców. Nie powinno być frakcji "pro Totti", "pro Pallotta", "pro Baldini", tylko kibice Romy. Tak jak mówiłem, prezydenci odchodzą, trenerzy odchodzą, piłkarze odchodzą, ale flaga cały czas pozostaje ta sama. Myślałem o tym kroku długo i bardzo intensywnie. Powiedzmy, że to nie była moja wina, że musiałem podjąć tę decyzję... Nie wiem, co jeszcze mógłbym wam powiedzieć.
Francesco Totti za:football-italia.net
reklama

Kosmiczny zjazd Łukasza Monety

Kosmiczny zjazd Łukasza Monety

Joao Felix będzie piłkarzem Atletico!

Joao Felix będzie piłkarzem Atletico!
Według informacji "El Chiringuito TV" Joao Felix będzie nowym piłkarzem Atletico Madryt. Za 19-letniego napastnika "Los Colchoneros" zapłacą aż 100 milionów euro. 30% z sumy transferu trafi do agenta piłkarza Jorge Mendesa.
za:El Chiringuito TV

"Krycha" i "Lewy" spotkali się w Chinach

reklama

Coutinho nie wybiera się do United

Coutinho nie wybiera się do United
Według informacji "Sky Sports" Philippe Coutinho zadecydował, że tego lata opuści FC Barcelonę. Brazylijczyk na pewno jednak nie trafi do Manchesteru United, ponieważ chciałby zachować szacunek wobec swojego byłego klubu - Liverpoolu.
za:skysports.com

Diabelski początek Polski U-21 na ME. Refleksje po wygranej z Belgią

Reprezentacja Polski U-21 znakomicie rozpoczęła swój udział w mistrzostwach Europy rozgrywanych we Włoszech. Podopieczni Czesława Michniewicza pokonali Belgię 3:2 na inaugurację młodzieżowego turnieju. Jakie wnioski płyną z tej cennej wygranej „Orląt” ?
Czytaj więcej...

Belgijski obrońca nie może pogodzić się z porażką z Polakami

Belgijski obrońca nie może pogodzić się z porażką z Polakami
Powinniśmy być lepiej zorganizowani w obronie. Oni strzelali szmaciane gole. Mieli cztery sytuacje i trafili trzy razy. Musimy popracować nad tym przed następnym meczem.
Elias Cobbaut za:sport.pl
reklama