reklama

CR7 i Michael Jordan walnęli sobie wspólną fotę

CR7 i Michael Jordan walnęli sobie wspólną fotę
reklama

PSG zaproponowało United hitową wymianę

PSG zaproponowało United hitową wymianę
Jak donosi angielski "The Independent", PSG zaproponowało Manchesterowi United wymianę swoich gwiazd. Do Manchesteru miałby powędrować Neymar, natomiast w Paryżu zameldowałby się Paul Pogba. Obaj piłkarze noszą się z zamiarem zmiany klubu tego lata i włodarze PSG postanowili wykorzystać ten fakt, aby pozbyć się z klubu Brazylijczyka, wokół którego narasta coraz gęstsza atmosfera. Do wymiany jednak nie dojdzie, ponieważ działacze Manchesteru United odmówili paryżanom. Anglicy nie chcą tworzyć kominów płacowych w klubie, a ponadto nie chcą żegnać się z Pogbą, na którym mają opierać odbudowujący się skład "Czerwonych Diabłów".
za:The Independent

Okrutny żart pani sędzi

Tymczasem u Roberta Lewandowskiego...

Tymczasem u Roberta Lewandowskiego...
Polak pochwalił się na Instagramie swoim alternatywnym treningiem - "aerial jogą".
reklama

Szybka odpowiedź Hiszpanek po błędzie obrony USA

Zaledwie 4 minuty cieszyły się z prowadzenia Amerykanki - Jennifer Hermoso doprowadza do remisu po dużym błędzie defensywy rywalek!

Pewny rzut karny Megan Rapinoe

USA szybko wychodzi na prowadzenie w meczu MŚ Kobiet z Hiszpanią po golu Megan Rapinoe z rzutu karnego!

Majewski opowiada o negocjacjach z władzami Western Sydney Wanderers FC

Majewski opowiada o negocjacjach z władzami Western Sydney Wanderers FC
Zadziałał ten sam schemat, jak czasem mam np. z kupowaniem butów. Opieram się, nie chcę kupić, zaczynam więc wymyślać: kolor nie ten, proszę o inny. I okazuje się, że jest, ekspedientka przynosi. Zaczynam więc marudzić, że może jakaś zniżka by się przydała. I dostaję ją. W końcu nie mam już wyjścia i kupuję. Tak samo było z tą umową. Wymyślałem kolejne oczekiwania, a Australijczycy na wszystko się zgodzili. Oczywiście żartuję, nie mam prawa narzekać na warunki, chodzi mi tylko o rozłąkę z najbliższymi, która na pewno będzie dla mnie trudna. Ale generalnie uwielbiam takie wyzwania. Teraz mam widok na blok w Pruszkowie, a wkrótce będę patrzył na operę w Sydney!
Radosław Majewski za:Przegląd Sportowy
reklama