reklama

Nie można kupić koszulki Neymara w sklepie Barcy

Nie można kupić koszulki Neymara w sklepie Barcy
reklama

''Bomba'' Lucy Bronze na 3-0!

CO ZA GOOOOL! Angielki prowadzą z Norweżkami już 3-0, a gol Lucy Bronze jest prawdziwą ozdobą tego meczu. Ale huknęła!

Efektowna kontra Hiszpanii i gol Olmo na 3-1!

Hiszpanie wychodzą na dwubramkowe prowadzenie! Gola zdobywa Dani Olmo, który kończy bardzo dobry kontratak podopiecznych Luisa De La Fuente! 3-1!

Oyarzabal daje prowadzenie Hiszpanii

Konate faulował Mikela Oyarzabala w polu karnym i sam poszkodowany podszedł do piłki ustawionej na 11. metrze, umieszczając ją pewnie w siatce. Hiszpania na prowadzeniu!
reklama

Ellen White podwyższa prowadzenie Anglii

Reprezentantki Anglii podwyższają prowadzenie nad Norweżkami i jest już 2-0!

Sandro Kulenović zapowiedział transfer?

Sandro Kulenović zapowiedział transfer?

Marc Roca doprowadza do remisu!

Zaledwie nieco ponad 10 minut cieszyli się z prowadzenia Francuzi - Marc Roca co prawda na raty, ale pakuje piłkę do bramki! 1-1!

Spokojny rzut karny Matety na 1-0

Francja wychodzi na prowadzenie po pewnie wykonanej "jedenastce" przez Jean-Philippe'a Matetę!

Ojciec Xaviego nie jest przekonany do powrotu Neymara

Ojciec Xaviego nie jest przekonany do powrotu Neymara
Neymar to "crack", świetny piłkarz, ale wielu ludzi nie chciałoby, aby wracał do Barcelony. Jego odejście było dość traumatyczne i podbija to fakt, że to on sam forsował transfer do PSG. Dlatego też uważam, właśnie z powodu jego udziału w tym wszystkim, że jego powrót do Barcelony trochę śmierdzi. Ale wszystko zależy od włodarzy i jeśli oni uważają, że powrót Neymara może być przyjęty pozytywnie, to jest oczywiście mile widziany, mimo iż sam transfer będzie obwarowany wieloma warunkami.
Joaquim Hernandez, ojciec Xaviego za:sport.es

Jan Urban brutalnie podsumował szkolenie piłkarzy w Polsce

Jan Urban brutalnie podsumował szkolenie piłkarzy w Polsce
Pyta mnie pan, a przecież sam pan wie. No ale dobrze, powiem – różnica między polskim i hiszpańskim piłkarzem bierze się ze szkolenia. My się ciągle oszukujemy. O meczach Ekstraklasy mówimy, że są dobre, gdy jest dużo walki, dobre tempo, a do tego dojdzie kilka sytuacji. Niech pan sobie przypomni większość komentarzy po meczach Ekstraklasy. Piłkarze i my trenerzy często mówimy, że "walczyli", a "zaangażowanie było znakomite". Albo go nie było! Często mówimy o zaangażowaniu, podczas gdy na Zachodzie to nie jest żaden temat, bo to jest jakieś minimum przyzwoitości. W Polsce mamy tak samo zdolne dzieci jak na Zachodzie, ale wyszkolenie techniczne stoi na niskim poziomie. Mówimy o tym od bardzo dawna, to się musi zmienić, a muszą zadbać o to przede wszystkim kluby. Robić odpowiednią selekcję, właściwie pracować z zawodnikami. Wtedy kwestią czasu będzie, gdy doczekamy się dobrze wyszkolonych zawodników. I to się będzie opłacało. Skoro teraz jesteśmy w stanie sprzedawać piłkarzy po 5 mln euro, to zawodnika dobrego technicznie sprzedamy jeszcze drożej.
Jan Urban za:sport.tvp.pl

Jill Scott daje Anglii prowadzenie w meczu z Norwegią w 3. minucie!

Angielki szybko wychodzą na prowadzenie w ćwierćfinale MŚ Kobiet w meczu z Norwegią - gola już w 3. minucie zdobywa Jill Scott!

Świetny bilans bramkowy niemieckiego napastnika

Świetny bilans bramkowy niemieckiego napastnika

Rośnie nowy potentat w Bundeslidze?

Rośnie nowy potentat w Bundeslidze?
Lars Winhorst, niemiecki biznesmen, kupił 37,5 procent akcji Herthy Berlin za 125 milionów euro. W przyszłym roku nabędzie kolejne 12,4 procent akcji, co da mu łącznie 49,9 procent akcji klubu (według niemieckiego prawa prywatny inwestor nie może posiadać więcej akcji klubu). Jak podają niemieckie media, Winhorst zamierza wpompować w drużynę nawet 250 mln euro i stworzyć zespół realnie walczący o mistrzostwo Niemiec.
za:bild.de

Koszmar komentatora na Pucharze Narodów Afryki

Koszmar komentatora na Pucharze Narodów Afryki
Tak prezentowały się składy w meczu Madagaskaru z Burundi na Pucharze Narodów Afryki. Komentatorzy nie mieli łatwo! :P

Amiri dobija Rumunów w 94. minucie

Niemcy wyprowadzają w samej końcówce dwa ciosy z rzutów wolnych i ostatecznie wygrywają z Rumunią 4-2!

Sprytny gol Waldschimdta z rzutu wolnego

Dramat Rumunów w półfinale Euro U-21! Luca Waldschmidt uderza piłkę po ziemi i pokonuje Radu, wyprowadzając Niemców na prowadzenie 3-2 w 90. minucie meczu!

Skład na mecz Hiszpanii z Francją na Euro U21

Skład na mecz Hiszpanii z Francją na Euro U21
reklama