Jestem dumny z pracy, jaką wykonaliśmy. W Lidze Europy ma się dwie szanse. Teraz odpoczniemy i rozpoczniemy przygotowania do rewanżu, czekamy drugą rundę na naszym stadionie.
Carlitos za:legionisci.com

Najlepsze podsumowanie występu Legii

Vukovic podsumował mecz z Europa FC

Wszystko w piłce jest możliwe. Ja też nie mogę narzekać na postawę i zaangażowanie zawodników, choć wynik 0:0 z niżej notowaną drużyną. Brakowało tego, czego potrzebujemy, czyli meczów o stawkę. To zupełnie co innego niż sparingi. Wiemy, że z każdym następnym meczem drużyna będzie grała coraz lepiej. Rywale pokazali charakter. Walczyli o każdą piłkę. Dobrze się czuli na sztucznej murawie, na której grają na co dzień. Nie zaskoczyli nas. Europa to nie jest słaby zespół, ale uważam, że my jesteśmy dużo lepsi i musimy to pokazać w rewanżu.

Seria rzutów karnych w meczu Algieria - WKS

Po 120 minutach było 1-1, ale w serii rzutów karnych górą byli Algierczycy, który pokonali Wybrzeże Kości Słoniowej 4-3!

Słaba pierwsza połowa Legii w meczu z Europa FC

Dunajska Streda szybko doprowadza do remisu

Niestety, Cracovia nie zdołała utrzymać prowadzenia do przerwy. Po golu Divkovicia w meczu z Dunajską Stredą jest 1-1!

Szczęśliwy gol Cracovii

Piłka po strzale Van Amersfoorta odbiła się od nóg obrońcy i zaskoczyła bramkarza! Dunajska Streda - Cracovia 0-1!