Kuriozalne bramki w półfinałowych meczach mistrzostw Afryki

Odion Ighalo pewnym strzałem z rzutu karnego doprowadza do remisu 1:1!

Po 73. minutach mamy remis 1:1 w półfinale PNA pomiędzy Algierią a Nigerią.

Z Radomiakiem dali radę, a jak będzie z Europą?

Środkowy obrońca Borussi Dortmund bliski przejścia do PSG!

Pechowy "swojak" Troosta-Ekonga daje Algierii prowadzenie 1:0!

Riyad Mahrez dośrodkowuje piłkę w pole karne, która najpierw trafia w nigeryjskiego obrońcę, a następnie grzęźnie pechowo w bramce! Algieria po 45 minutach prowadzi z Nigerią 1:0 w 2. półfinale PNA!

Czym się teraz zajmują złoci medaliści MŚ z 2014 roku?

Jose Mourinho wskazał faworyta w walce o "Scudetto" w sezonie 2019/20

Jose Mourinho wskazał faworyta w walce o
W tym sezonie to Inter Mediolan musi wygrać ligę. Jestem tego pewny.
Jose Mourinho za:"La Gazzettą dello Sport"

Bramkarz Tunezji kapitalnie obronił karnego Henri Saiveta

Co za parada Moueza Hassena! Na niewiele się to jednak zdało, bowiem ostatecznie to Senegal wygrał 1:0 i został finalistą PNA 2019,

Samobójczy gol Dylana Bronna w 1/2 finału PNA

Senegal w 100. minucie dogrywki wychodzi na 1:0 z Tunezją w pierwszym półfinale Pucharu Narodów Afryki! Piłka niefortunnie odbiła się od tunezyjskiego obrońcy, Dylana Bronna i wpadła do siatki!

Eden Hazard wybrał numer, z jakim będzie grał w Realu Madryt?

Hiszpański dziennik "Marca" poinformował, że Eden Hazard chce nosić koszulkę z numerem "23", z którym grali dwaj wybitni gracze NBA: Michael Jordan i Lebron James. Belg wybrał trykot z tą liczbą, ponieważ jest wielkim fanem koszykówki.
za:"Marca"

Wybór nr "17" przez Griezmanna jest niespodzianką

Wybór nr

Antoine Griezmann wybrał numer na koszulce!

Wiadomość Boruca do Mihajlovicia

Artur Boruc pamięta o Mihajloviciu, który choruje na białaczkę. Zna się z serbskim trenerem z ACF Fiorentiny, gdzie Polak był jej bramkarzem w latach 2010-2012, kiedy szkoleniowiec z Bałkanów prowadził ekipę "Violi" od czerwca 2010 do listopada 2011 roku. Na swoim profilu na Instagramie golkiper Bournemouth AFC postanowił zamieścić wspólną fotografię z Mihajloviciem, którą opatrzył podpisem: - Bądź silny i walcz jak zawsze, szefie!
za:Instagram

Frank Lampard ocenił swój 1. wygrany mecz w roli trenera Chelsea z St. Patrick’s Athletic FC 4:0

Mieliśmy dzisiaj bardzo dobre momenty, zwłaszcza w pierwszej połowie. Można jednak powiedzieć nieco o minusach – powinniśmy zdobyć więcej bramek. Najważniejsze było jednak to, że w tych meczach budujemy kondycję fizyczną. Myślę że to było dla nas bardzo ważne doświadczenie. Tak właśnie chcemy grać. Mieliśmy wielu graczy w środku pola, dominowaliśmy na murawie. Stajemy się coraz sprawniejsi fizycznie, więc z tygodnia na tydzień będzie tylko lepiej.
Frank Lampard za:Chelsea FC