Bartomeu: "Wzięliśmy pożyczkę w wysokości 35 mln euro na transfer Griezmanna"

Bartomeu:
Rozmawiałem z Atletico po ich komunikacie. Nie mają żadnego dowodu na porozumienie w marcu, ponieważ niczego nie było. Rozumiem jednak, że Atletico broni swoich interesów. My również bronimy swoich. Rozmawiałem z Cerezo, jednak nie sądzę, żeby to zakończyło się dla nich pozytywnie, bo niczego nie było. Wzięliśmy pożyczkę w wysokości 35 mln euro na transfer Griezmanna, ponieważ była to skomplikowana operacja. Mamy 6 miesięcy na jej spłatę.
Jose Maria Bartomeu (prezydent FC Barcelony) za:fcbarca.com

Wspaniałe osiągnięcie senegalskiej gwiazdy!

Zawodnik Liverpoolu w czerwcu wygrał Ligę Mistrzów, a teraz ma szansę na triumf razem z Senegalem w Pucharze Narodów Afryki!

Algieria zagra z Senegalem w finale Pucharu Narodów Afryki

Mecz finałowy zostanie rozegrany 19. lipca w Kairze.

Piękny gol Mahreza z rzutu wolnego daje Algierii awans do finału PNA!

Co za trafienie pomocnika Man City! O :O Algieria zdobywa gola w ostatniej akcji meczu w 95. minucie i wygrywa 2:1! W finale zmierzy się z Senegalem.

Żonglerka Griezmanna na prezentacji w Barcelonie

Kuriozalne bramki w półfinałowych meczach mistrzostw Afryki

Odion Ighalo pewnym strzałem z rzutu karnego doprowadza do remisu 1:1!

Po 73. minutach mamy remis 1:1 w półfinale PNA pomiędzy Algierią a Nigerią.

Z Radomiakiem dali radę, a jak będzie z Europą?

Środkowy obrońca Borussi Dortmund bliski przejścia do PSG!

Pechowy "swojak" Troosta-Ekonga daje Algierii prowadzenie 1:0!

Riyad Mahrez dośrodkowuje piłkę w pole karne, która najpierw trafia w nigeryjskiego obrońcę, a następnie grzęźnie pechowo w bramce! Algieria po 45 minutach prowadzi z Nigerią 1:0 w 2. półfinale PNA!

Czym się teraz zajmują złoci medaliści MŚ z 2014 roku?

Jose Mourinho wskazał faworyta w walce o "Scudetto" w sezonie 2019/20

Jose Mourinho wskazał faworyta w walce o
W tym sezonie to Inter Mediolan musi wygrać ligę. Jestem tego pewny.
Jose Mourinho za:"La Gazzettą dello Sport"

Bramkarz Tunezji kapitalnie obronił karnego Henri Saiveta

Co za parada Moueza Hassena! Na niewiele się to jednak zdało, bowiem ostatecznie to Senegal wygrał 1:0 i został finalistą PNA 2019,

Samobójczy gol Dylana Bronna w 1/2 finału PNA

Senegal w 100. minucie dogrywki wychodzi na 1:0 z Tunezją w pierwszym półfinale Pucharu Narodów Afryki! Piłka niefortunnie odbiła się od tunezyjskiego obrońcy, Dylana Bronna i wpadła do siatki!

Eden Hazard wybrał numer, z jakim będzie grał w Realu Madryt?

Hiszpański dziennik "Marca" poinformował, że Eden Hazard chce nosić koszulkę z numerem "23", z którym grali dwaj wybitni gracze NBA: Michael Jordan i Lebron James. Belg wybrał trykot z tą liczbą, ponieważ jest wielkim fanem koszykówki.
za:"Marca"