reklama

Wyjazdowa koszulka Atletico Madryt na sezon 2019/20

Wyjazdowa koszulka Atletico Madryt na sezon 2019/20
reklama

Tylko dla prawdziwych koneserów :D

Tylko dla prawdziwych koneserów :D

"Ibra" chwalił najlepszego strzelca MLS, po czym... wbił mu mocną szpilę

Myślę, że jest efektywny, strzela gole, asystuje i gra teraz swoją najlepszą piłkę. Dobrze się spisuje, jest ważny dla swojej drużyny i dla MLS. Jest bardzo ważny. "Mówiłeś wcześniej, że uważasz się za najlepszego zawodnika w MLS. Vela strzelił w tym sezonie 19 goli, miał 12 asyst a jego drużyna zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Czy nadal uważasz, że jesteś najlepszy?" - zapytał dziennikarz. Zdecydowanie. Vela ma 29 lat, jest w życiowej formie i gra w MLS. Gdzie ja byłem, gdy miałem 29 lat? W Europie. To duża różnica - odpowiedział "Ibra".
Zlatan Ibrahimović za:ESPN FC

Louis van Gaal broni Niko Kovaca

Louis van Gaal broni Niko Kovaca
Wygrał mistrzostwo i zdobył Puchar Niemiec! Nie dokonało tego wielu trenerów przed nim. Ja też nie miałem do wyboru zbyt wielu zawodników, dlatego młodzi piłkarze mieli u mnie szansę na grę w pierwszym składzie. Podobną sytuację widzę w obecnym zespole. Jako trener musisz mieć odwagę, by takie decyzje podejmować. Młodzi inspirują starszych i ci nie grają wtedy na "autopilocie".
Louis Van Gaal za:"SportBild"
reklama

Carlitos po wyeliminowaniu Europa FC: "Jestem dumny z tego"

Carlitos po wyeliminowaniu Europa FC:
Zależało mi na tym, aby się starać, walczyć i grać tak jak w każdym spotkaniu. Robiłem wszystko, aby pomóc chłopakom z zespołu w odniesieniu zwycięstwa. Jestem dumny z tego, że udało nam się wywalczyć promocję do następnej rundy eliminacji.
Carlitos za:legia.net

Zespół "The Terriers" wszystkich zrobił w konia :D

Zespół

"Lewy" zrobił sobie fotkę z koszykarzem NBA, Carmelo Anthonym

reklama