Strzelił dwa samobóje w ciągu 12 minut

Marian Sarr, piłkarz trzecioligowego niemieckiego Carl-Zeiss Jena, strzelił w przegranym 1-2 meczu z Ingolstadt dwa gole samobójcze w ciągu 12 minut :O

Prokuratura oczyściła Cristiano Ronaldo z zarzutów o gwałt

Cristiano Ronaldo nie zostanie oskarżony o gwałt na Kathryn Mayorgi, poinformowała amerykańska prokuratura. Kobieta zarzuciła Portugalczykowi napaść seksualną, do której miało dojść w 2009 roku w Las Vegas. Według prokuratora Steve'a Wolfsona przeprowadzone śledztwo nie dostarczyło dowodów mogących postawić Cristiano Ronaldo w stan oskarżenia.
za:theguardian.com

Leroy Sane wciąż nie może się zdecydować

KP Boateng wróci do Bundesligi?

Tabela Ekstraklasy po 1. kolejce

Który kierunek wybierze Gareth Bale?

Kompany pomagał Zinczence po treningach

W ostatnim sezonie Vincent Kompany bardzo mi pomógł, zarówno na boisku, jak i poza nim. Pamiętam, że kilka razy został ze mną po treningu i pracował ze mną przez dodatkowe 40 minut, żeby mi pomóc poprawić grę.
Ołeksandr Zinczenko za:manchestereveningnews.co.uk