Bale i jego "szalona" radość po golu

Bale i jego

Reakcja Zidane'a na trafienie Garetha Bale'a

Asensio doprowadza do remisu!

Real Madryt potrzebował zaledwie 3 minut, aby ze stanu 0-2 doprowadzić do remisu 2-2! Tym razem do bramki Arsenalu trafia Marco Asensio, który wykorzystał bardzo dobre podanie od Marcelo!

Bale strzela na 1-2 i nie cieszy się z gola

Gareth Bale pojawił się na boisku w 2. połowie i po kilku minutach wpisał się na listę strzelców! "Królewscy" zaczynają odrabiać straty! Ale to zachowanie po bramce było bardzo wymowne....

Za ten faul Sokratis wyleciał z boiska

Siły się wyrównują! Sokratis łapie dwie żółte kartki w odstępie kilkudziesięciu sekund i arbiter wyrzuca go z boiska. Obie drużyny grają już w "10"!

Aubameyang podwyższa prowadzenie Arsenalu

Lacazette świetnie przedłuża podanie do Aubameyanga i Gabończyk podwyższa prowadzenie Arsenalu na 2-0!

Lacazette pokonuje Navasa z 11 metrów

Alexandre Lacazette wykorzystuje rzut karny z pomocą słupków i Arsenal wychodzi na prowadzenie!

Nacho wylatuje z boiska za zagranie ręką

Nacho uratował Real Madryt przed bezpośrednią utratą gola, jednak arbiter nie miał wyjścia i ukarał go za to czerwoną kartką już w 9. minucie meczu!

Skład Arsenalu na mecz z Realem Madryt

Skład Realu na mecz z Arsenalem

Zidane powstrzymał się od śmiechu przy pytaniu o wymianę Bale'a za Neymara

Zizou to jednak gentleman i zamiast wybuchnąć śmiechem, zdusił to w sobie :D

Gorzkie słowa Lewandowskiego o Hummelsie

To smutne, że nie chciał zostać, by walczyć o swoje miejsce. Teraz jest naszym rywalem.
Robert Lewandowski za:DW

Griezmann nie trafił w piłkę w niezłej sytuacji

Antoine Griezmann w swoim debiucie przeciwko Chelsea jeszcze nie do końca nadążał za pomysłami kolegów :P

Pomysł Sarriego na Cristiano Ronaldo

Ronaldo będzie piłkarzem, który w naszych meczach zrobi różnicę. Z tego powodu pozostałych dziesięciu zawodników musi się do niego dostosować. Podczas naszego zgrupowania Ronaldo będzie grał głównie jako lewy napastnik. Bardzo dobrze wiemy, że Ronaldo lubi schodzić do środka boiska i tam szukać sobie miejsca. Musimy dopasować się do jego ruchów na boisku.
Maurizio Sarri za:goal.com

Uli Hoeness nie będzie już prezydentem Bayernu Monachium

Jak podał niemiecki "Bild", Uli Hoeness nie będzie ubiegał się o reelekcję w listopadowych wyborach na prezydenta Bayernu Monachium. Po niemal 40 latach były zawodnik "Bawarczyków" zamierza ustąpić ze stanowiska i wycofać się z kierowania klubem. Hoeness ponadto wskazał swojego następcę - Herberta Hainera, zastępcę rady nadzorczej Bayernu i byłego szefa adidasa. Hainer miałby razem z Oliverem Kahnem tworzyć duet, który przejmie stery w ekipie mistrza Niemiec. Były bramkarz miałby z kolei w tym układzie zostać następcą Karla-Heinza Rummenigge, który obecnie jest prezesem rady nadzorczej Bayernu.
za:bild.de

Badia kręcił z aktorką z "La Casa del papel"