Bayern ostro sobie postrzelał w sparingu z amatorskim rywalem

Norweska tiki-taka w wykonaniu Molde

WOW, co za akcja! Piłkarze norweskiego zespołu pokazali w jak fantastyczny sposób można rozklepać obronę greckiego Arisu Saloniki w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy. Powyżej gol na 1:0 autorstwa Magnusa Wolffa Eikrema!

Oficjalnie: Kolejny transfer
Tottenham potwierdził w mediach społecznościowych pozyskanie Ryana Sessegnona z Fulham. 19-latek przeszedł testy medyczne i podpisał z "Kogutami" kontrakt ważny aż do czerwca 2025 roku. Lewoskrzydłowy bedzie grał w angiielskiej drużynie z numerem "19" na plecach. "Spurs" zapłacili za utalentowanego Anglika okolo 30 mln funtów. W poprzednim sezonie młodzian wystapił w 35 meczach Fulham w Premier League, w których zapisał na konto 2 gole i zanotował 6 asyst.
za:twitter

Inter zapłacił fortunę za belgijskiego napastnika

Leroy Sane musi przejść operację!

Oficjalnie: Giovani Lo Celso podpisał kontrakt z Tottenhamem!

Giovani Lo Celso został nowym pilkarzem "Spurs". Co ciekawe, 23-latek najbliższy rok w Tottenhamie spędzi na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego po zakończeniu sezonu. Za pomocnika Betis Sevilla ma dostać w sumie 60 mln funtów.
za:twitter

Oficjalnie: Man City wypożyczył doświadczonego bramkarza

Scott Carson, dotychczasowy bramkarz Derby County podpisał rocznę umowę z mistrzem Anglii. Były reprezentant "Synów Albionu" dołączył do ekipy "Obywateli" na zasadzie wypożyczenia. 33-latek ma być trzecim bramkarzem zespołu Guardioli po Edersonie i Claudio Bravo.
za:twitter

Oficjalnie: Andy Carroll wraca do Newcastle United!

30-latek wraca na St. James's Park po ośmio i pół rocznej przerwie. Napastnik podpisał roczną umowę ze "Srokami". - Czuje się bardzo dobrze. Są tu moi przyjaciele i rodzina, a to klub, który wspieram - jestem w domu. Podobał mi się czas, który tu spędziłem i mam nadzieję, że będę mógł kontynuować karierę tam, gdzie ją przerwałam. Kiedy opuściłem osiem i pół roku temu, strzelałem gole i cieszyłem się futbolem. Od tego czasu minęło sporo czasu i chcę po prostu wrócić do tego - powiedział Carroll, cytowany przez oficjalną stronę Newcastle.
za:nufc.co.uk

Oficjalnie: Arsenal kupił Kierana Tierneya

Szkocki obrońca został sprowadzony z Celtiku Glasgow i kosztował "Kanonierów" 25 mln funtów.
za:twitter

Gary Neville wbił szpilkę Romelu Lukaku po tym, jak trenował z Anderlechtem

On sam przyznał się do swojej nadwagi! Waży ponad 100 kg! Będzie strzelał gole i dobrze poradzi sobie w Interze, ale nieprofesjonalizm bywa zaraźliwy.
Gary Neville za:The Guardian