reklama

Kapitalny gol Mateusza Klicha w EFL Cup

Leeds United prowadzi z Salford już 3-0, a swojego gola w tym spotkaniu dołożył Mateusz Klich, który pognał z piłką na bramkę rywali i po rajdzie przez pół boiska zapakował ją obok bezradnego golkipera gospodarzy. Brawo!
reklama

Klopp cieszy się, że Superpuchar posędziuje kobieta

Klopp cieszy się, że Superpuchar posędziuje kobieta
Co sądzę o tym, że kobieta posędziuje mecz o Superpuchar Europy? Czas najwyższy! Cieszę się, że będą częścią tej historycznej chwili. To mądra decyzja, by powierzyć kobiecie prowadzenie tak ważnego meczu. To pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni raz.
Juergen Klopp za:goal.com

19-letni Lois Openda pieczętuje awans Club Brugge w 96. minucie

Co za dramaturgia! Dynamo Kijów potrzebowało gola by awansować do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, ale w 96. minucie to młody napastnik Club Brugge pognał na bramkę rywali i przypieczętował ich awans!

Jorge Mendes i jego transferowe "domino"

Jorge Mendes i jego transferowe
reklama

Żonglerka Salaha z niepełnosprawnym kibicem

Mohamed Salah to nie tylko fantastyczny piłkarz, ale też świetny facet!

OFICJALNIE: Korona Kielce ściąga argentyńskiego skrzydłowego!

OFICJALNIE: Korona Kielce ściąga argentyńskiego skrzydłowego!
Andrés Lioi został nowym zawodnikiem Korony Kielce. 22-letni skrzydłowy został wypożyczony do polskiej ekipy z Rosario Central na okres jednego sezonu z możliwością wykupu po tym okresie. Lioi w ubiegłym sezonie 11-krotnie wybiegał na murawę w rozgrywkach argentyńskiej ekstraklasy,
za:korona-kielce.pl

Najtrudniejsi rywale w karierze Lamparda

Najtrudniejsi rywale w karierze Lamparda
Najlepszy piłkarz, przeciwko jakiemu grałem? Leo Messi. Był najbardziej niesamowity. Gdy grałem przeciwko niemu, wiedziałem, że jest na innym poziomie niż my wszyscy. W środku pola najtrudniejszą przeprawę miałem grając przeciwko Xaviemu i Andresowi Inieście. Ta dwójka podawała piłkę wokół ciebie, a ty nie mogłeś się do nich zbliżyć. Ich futbol nie był dla mnie czymś normalnym. Był kompletnie inny od wszystkiego, z czym się spotkałem.
Frank Lampard za:goal.com
reklama