Vuković chwali Legię po meczu z Rangers FC

Spotkanie bardzo trudne – ale tego się spodziewaliśmy. Nie co dzień w Warszawie ogląda się piłkę nożną na takim poziomie. Od pierwszych minut było widać, że rywal jest klasowy. Jako Legia dorównaliśmy do tego poziomu. Nie byliśmy słabsi. Szczególnie w drugiej połowie dominowaliśmy w meczu. Wszystko rozstrzygnie się za tydzień. Mamy remis, ale ten najlepszy z możliwych. Gdy na boisku mocno pracuje 11 ludzi, którzy robią wiele, by odebrać piłkę rywalom, to w obronie jest dobrze. W piłce, żeby coś osiągnąć, trzeba dobrze bronić. Ale, żeby osiągnąć coś więcej, trzeba też dobrze atakować. Chwalmy więc nie tylko obrońców, ale całą drużynę. Nie pozwoliliśmy na zbyt wiele zespołowi, który w ostatnich meczach w eliminacjach Ligii Europy strzelał wiele goli.
Aleksandar Vuković za:legionisci.com

Raul Jimenez strzela na 3-1 po indywidualnej akcji

Wolverhampton ponownie odskakuje Torino na 2 bramki! Tym razem gola zdobywa Raul Jimenez. 1-3!

Carlitos chce odejść z Legii Warszawa

To jest ważna informacja. Z tego co słyszę, Carlitos już sam powiedział, że chce z Legii odejść. Na razie problemem jest brak konkretnych ofert. Mam informację, że Carlitos już nawet w szatni powiedział swoim kolegom, że on po prostu odchodzi, że on chce grać, że to nie jest na poziomie jego ambicji, żeby "kopać się z koniem".
Tomasz Włodarczyk za:Polsat Sport

Błyskawiczna odpowiedź Torino

Torino łapie kontakt! Ansaldi dorzuca piłkę w pole karne, a tam De Silvestri dokłada głowę i jest już tylko 1-2!

Raków Częstochowa sięga po byłego piłkarza Barcelony

Jota strzela na 2-0 po ładnej akcji Adamy Traore

Adama Traore zakręcił na skrzydle obrońcą Torino, podał na pole karne, a tam Diogo Jota pewnym strzałem pokonał Sirigu. 2-0 dla Anglików!