reklama

Igor Lewczuk z nadzieją przed rewanżem

Igor Lewczuk z nadzieją przed rewanżem
Oni poza sytuacją Morelosa w drugiej połowie nic nie mieli, my mieliśmy. Szkoda naszych okazji. Wyszliśmy na boisko z przekonaniem, że możemy wygrać. Jest remis, niby najlepszy z możliwych... Zagraliśmy solidny mecz i pojedziemy do Szkocji z nadziejami na awans. Gdy Rangers grali z Midtjylland to chyba lepiej to wyglądało. Mają dużą jakość, ale udało się te ich pozytywne cechy zneutralizować. Nie powiem, że jedziemy tam strzelić trzy bramki, ale jedziemy walczyć. To będzie wyrównany mecz. Dobrze graliśmy, mieliśmy przewagę w środku, oni nie wygrywali pojedynków. Do tego mieliśmy dobre przesuwanie, asekurację. Rywale nie pokazali swoich atutów i mam nadzieję, że tak będzie w drugim meczu. Czy spodziewaliśmy się więcej po Rangersach? Myślę, że nie ma co demonizować. Nie przyjechała Barcelona, żeby grać z nami w dziada. To dobry zespół, ale nie z topu. Graliśmy u siebie, przy pełnym stadionie, więc mówiliśmy sobie, że to "tylko" Glasgow Rangers. Bardzo dobry klub, ale bez przesady. Gramy u siebie w IV rundzie więc sprawa awansu jest otwarta.
Igor Lewczuk za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Slovan rzutem na taśmę strzela gola PAOKowi

Slovan wygrywa z PAOKiem Saloniki dzięki bramce zdobytej w 94. minucie meczu! Bramkę w dość szczęśliwy sposób zdobywa Myenty Abena!

Steven Gerrard po meczu z Legią

Steven Gerrard po meczu z Legią
W pierwszej połowie byliśmy znakomici. Udało nam się stanąć na wysokości zadania i sprostać tej intensywności gry, którą narzuciła Legia. Kontrolowaliśmy mecz, w końcówce powinniśmy być nieco bardziej kreatywni. Byłem dumny ze swojej drużyny, graliśmy szybko i intensywnie. Poradziliśmy sobie z intensywnością i szybkością, jaką narzuciła Legia. To był dobry mecz. Atmosfera sprzyjała Legii, za tydzień będzie odwrotnie. Zawsze powtarzam zawodnikom, by się wspierali i grali odważnie. Kluczowe znaczenie będą mieli kibice i atmosfera. Teraz koncentrujemy się na meczu ligowym, później rozpoczniemy przygotowania do rewanżu z Legią.
Steven Gerrard za:sportowefakty.wp.pl

Transferowy cyrk z Basem Dostem w roli głównej

Transferowy cyrk z Basem Dostem w roli głównej
reklama

Pewny strzał Belottiego z rzutu karnego

Andrea Belotti pada w polu karnym, arbiter dyktuje "jedenastkę" i sam poszkodowany wykorzystuje stały fragment gry. Torino mimo to przegrywa z Wolverhampton 2-3!

Vuković chwali Legię po meczu z Rangers FC

Vuković chwali Legię po meczu z Rangers FC
Spotkanie bardzo trudne – ale tego się spodziewaliśmy. Nie co dzień w Warszawie ogląda się piłkę nożną na takim poziomie. Od pierwszych minut było widać, że rywal jest klasowy. Jako Legia dorównaliśmy do tego poziomu. Nie byliśmy słabsi. Szczególnie w drugiej połowie dominowaliśmy w meczu. Wszystko rozstrzygnie się za tydzień. Mamy remis, ale ten najlepszy z możliwych. Gdy na boisku mocno pracuje 11 ludzi, którzy robią wiele, by odebrać piłkę rywalom, to w obronie jest dobrze. W piłce, żeby coś osiągnąć, trzeba dobrze bronić. Ale, żeby osiągnąć coś więcej, trzeba też dobrze atakować. Chwalmy więc nie tylko obrońców, ale całą drużynę. Nie pozwoliliśmy na zbyt wiele zespołowi, który w ostatnich meczach w eliminacjach Ligii Europy strzelał wiele goli.
Aleksandar Vuković za:legionisci.com

Raul Jimenez strzela na 3-1 po indywidualnej akcji

Wolverhampton ponownie odskakuje Torino na 2 bramki! Tym razem gola zdobywa Raul Jimenez. 1-3!

Carlitos chce odejść z Legii Warszawa

Carlitos chce odejść z Legii Warszawa
To jest ważna informacja. Z tego co słyszę, Carlitos już sam powiedział, że chce z Legii odejść. Na razie problemem jest brak konkretnych ofert. Mam informację, że Carlitos już nawet w szatni powiedział swoim kolegom, że on po prostu odchodzi, że on chce grać, że to nie jest na poziomie jego ambicji, żeby "kopać się z koniem".
Tomasz Włodarczyk za:Polsat Sport

Błyskawiczna odpowiedź Torino

Torino łapie kontakt! Ansaldi dorzuca piłkę w pole karne, a tam De Silvestri dokłada głowę i jest już tylko 1-2!

Raków Częstochowa sięga po byłego piłkarza Barcelony

Raków Częstochowa sięga po byłego piłkarza Barcelony

Jota strzela na 2-0 po ładnej akcji Adamy Traore

Adama Traore zakręcił na skrzydle obrońcą Torino, podał na pole karne, a tam Diogo Jota pewnym strzałem pokonał Sirigu. 2-0 dla Anglików!

Zbigniew Boniek podsumował mecz Legii z Rangersami

Zbigniew Boniek podsumował mecz Legii z Rangersami

A Vuković i tak wie swoje...

A Vuković i tak wie swoje...

Kibice Legii domagali się Carlitosa

Kibice Legii domagali się Carlitosa

Żelazna obrona Legii Warszawa

Żelazna obrona Legii Warszawa

Słabe zachowanie Vukovicia wobec Carlitosa

Słabe zachowanie Vukovicia wobec Carlitosa

Izzo zapakował piłkę do własnej bramki

Wolverhampton prowadzi z Torino 1-0 po samobójczym trafieniu Izzo!
reklama