reklama

Pazdan wygląda jak nie... Pazdan

Pazdan wygląda jak nie... Pazdan
reklama

Carlitos może zagrać z Rangersami

Carlitos może zagrać z Rangersami

Ibrahimović o karierze, United i Pogbie

Ibrahimović o karierze, United i Pogbie
Na luzie mógłbym grać w Premier League. Jeśli United mnie potrzebuje to jestem. W tym momencie to jednak Galaxy mnie ma, więc sorry. Nie, zrobiłem swoją robotę w Europie. Jestem zadowolony, przywiozłem ze sobą 33 trofea i mam nadzieję, że tutaj też coś zdobędę. Zobaczymy, gdzie ta moja podróż się zakończy. Widziałem ostatni mecz Manchesteru United i wydaje mi się, że nie mieli szczęścia. Gdyby strzelili z karnego to byłby inny mecz. Spotkanie w Anglii nie jest jednak zakończone dopóki naprawdę nie jest skończone. Wszystko może się wydarzyć. Szczególnie w ostatnich minutach, gdy jest naprawdę gorąco. Paul Pogba? Rozmawiałem z nim. Dałem mu sporo rad, ale nie zdradzę wam ani jednej.
Zlatan Ibrahimović za:goal.com

Bayern ma większą jakość od BVB

Bayern ma większą jakość od BVB
Dortmund zrobił dużo, mają spory skład. Na koniec jednak nie chodzi o ilość, ale o jakość. Jednej rzeczy jestem pewien - to my mamy piłkarzy z większą jakością.
Robert Lewandowski za:bulinews.com
reklama

Płomień 81 - Maradona

Płomień 81 – legendarna formacja z warszawskiego Ursynowa tworzona przez Pezeta i Onara – powraca z nowym singlem! Utwór „Maradona” zapowiada pierwszy od 14 lat album zespołu, który ukaże się wkrótce.
źródło:youtube.com

Mecze w TV: 28 Sierpnia 2019

20 :15PS Premium 2
Slavia Praga vs CFR 1907 Cluj
Liga Mistrzów - eliminacje
20 :40Eleven Sports 1
Lincoln City FC vs Everton
Puchar Ligi Angielskiej
20 :55TVP Sport HD
Ajax vs APOEL
Liga Mistrzów - eliminacje

Alexis Sanchez zostanie piłkarzem Interu Mediolan

Alexis Sanchez zostanie piłkarzem Interu Mediolan
Jak podał dziennikarz Fabrizio Romano, Inter Mediolan doszedł do pełnego porozumienia z Manchesterem United w kwestii wypożyczenia Alexisa Sancheza, co zostanie oficjalnie ogłoszone w środę. Chilijski gwiazdor przeniesie się do Włoch na zasadzie rocznego wypożyczenia, a w umowie nie zostanie zawarta klauzula wykupu. Niemniej jednak w czerwcu 2020 roku obie strony spotkają się na ponowne rozmowy i wtedy wyjaśni się dalsza przyszłość piłkarza. Inter będzie opłacał niecałą połowę zarobków Chilijczyka (5 z 12 mln € rocznie).
za:Fabrizio Romano
reklama