Real potwierdza kontuzję u Isco

Real Madryt oficjalnie poinformował, że u Isco zdiagnozowano kontuzję w mięśniu dwugłowym prawego uda. Klub nie podał, ile może wynieść przerwa w grze hiszpańskiego pomocnika.
za:realmadrid.com

Pazdan wygląda jak nie... Pazdan

Carlitos może zagrać z Rangersami

Ibrahimović o karierze, United i Pogbie

Na luzie mógłbym grać w Premier League. Jeśli United mnie potrzebuje to jestem. W tym momencie to jednak Galaxy mnie ma, więc sorry. Nie, zrobiłem swoją robotę w Europie. Jestem zadowolony, przywiozłem ze sobą 33 trofea i mam nadzieję, że tutaj też coś zdobędę. Zobaczymy, gdzie ta moja podróż się zakończy. Widziałem ostatni mecz Manchesteru United i wydaje mi się, że nie mieli szczęścia. Gdyby strzelili z karnego to byłby inny mecz. Spotkanie w Anglii nie jest jednak zakończone dopóki naprawdę nie jest skończone. Wszystko może się wydarzyć. Szczególnie w ostatnich minutach, gdy jest naprawdę gorąco. Paul Pogba? Rozmawiałem z nim. Dałem mu sporo rad, ale nie zdradzę wam ani jednej.
Zlatan Ibrahimović za:goal.com

Bayern ma większą jakość od BVB

Dortmund zrobił dużo, mają spory skład. Na koniec jednak nie chodzi o ilość, ale o jakość. Jednej rzeczy jestem pewien - to my mamy piłkarzy z większą jakością.
Robert Lewandowski za:bulinews.com

Płomień 81 - Maradona

Płomień 81 – legendarna formacja z warszawskiego Ursynowa tworzona przez Pezeta i Onara – powraca z nowym singlem! Utwór „Maradona” zapowiada pierwszy od 14 lat album zespołu, który ukaże się wkrótce.

Alexis Sanchez zostanie piłkarzem Interu Mediolan

Jak podał dziennikarz Fabrizio Romano, Inter Mediolan doszedł do pełnego porozumienia z Manchesterem United w kwestii wypożyczenia Alexisa Sancheza, co zostanie oficjalnie ogłoszone w środę. Chilijski gwiazdor przeniesie się do Włoch na zasadzie rocznego wypożyczenia, a w umowie nie zostanie zawarta klauzula wykupu. Niemniej jednak w czerwcu 2020 roku obie strony spotkają się na ponowne rozmowy i wtedy wyjaśni się dalsza przyszłość piłkarza. Inter będzie opłacał niecałą połowę zarobków Chilijczyka (5 z 12 mln € rocznie).
za:Fabrizio Romano

Niezłomność rosyjskiego reportera

Zostanie oblanym wodą z boiskowych zraszaczy? Dla tego dziennikarza to nic wyjątkowego :D

Znamy 29 z 32 drużyn w fazie grupowej Ligi Mistrzów

Wyniki el. do LM w ścieżce "mistrzowskiej"

Wyniki el. do LM w ścieżce

Kolejna młodość Valbueny w Olympiakosie

El Fardou Ben pakuje piłkę do własnej siatki

Mamy bardzo emocjonującą końcówkę w meczu Crvenej Zvezdy z Young Boys po tym, jak obrońca gospodarzy zdobył bardzo pechowego "swojaka". W dwumeczu mamy remis 3-3 ze wskazaniem na ekipę mistrza Serbii!

Aleksa Vukanović daje prowadzenie Crvenie Zvezdzie

Aleksa Vukanović pokonuje strzałem głową bramkarza Young Boys i przybliża Crvenę Zvezdę do awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów!

Przepiękny strzał Amera Gojaka w meczu z Rosenborgiem

Amer Gojak huknął na bramkę Rosenborga i w 71. minucie praktycznie zamknął kwestię awansu, doprowadzając do stanu 1-3 w dwumeczu!