reklama

Boniek przegrał zakład z "Lewym" i...

Boniek przegrał zakład z
Prezes PZPN założył sie w czerwcu z Robertem Lewandowskmi, że reprezentacja Polski U-21 awansuje na igrzyska olimpijskie. Napastnik Bayernu Monachium twierdził, że nie ma na to szans. Boniek przegrał zakład i teraz wywiązała się ciekawa rozmowa, która zarejestrowały kamery serwisu "Łączy nas Piłka". Oto jej fragment: Boniek: - Witam, o kolacji pamiętam. Lewandowski: - Rachunek rośnie. Boniek: - Problem jest taki - czy jest w Polsce restauracja, w której możemy zjeść. Według mnie nie ma. Lewandowski: - W Monachium się znajdzie coś. Boniek: T- o ja proponuję - przyjedź na weekend do Rzymu, weź żonę (...) do dobrej restauracji Cię wezmę na rybki.
Zbigniew Boniek i Robert Lewandowski za:Łączy nas Piłka
reklama

Paco Alcacer podwyższa prowadzenie Hiszpanii

Hiszpanie rozklepali obronę Rumunów i Paco Alcacer wpakował piłkę do bramki obok bezradnego Tatarusanu. 2-0 dla Hiszpanii!

Lozano o ładnym zachowaniu CR7 podczas meczu Juve-Napoli

Lozano o ładnym zachowaniu CR7 podczas meczu Juve-Napoli
Po ostatnim golu podszedł do mnie i mi pogratulował. Powitał mnie we Włoszech. To było coś bardzo miłego, on jest spektakularnym zawodnikiem, jak nie z tego świata.
Hirving Lozano za:"TUDN"

Sergio Ramos daje prowadzenie Hiszpanii

Dani Ceballos pada w polu karnym i arbiter wskazuje na "wapno"! A tam do piłki podchodzi Sergio Ramos i stały fragment gry zamienia na bramkę. 1-0 dla Hiszpanii!
reklama

Benzema wspomina grę w czasach tercetu "BBC"

Benzema wspomina grę w czasach tercetu
Gra z Bale’em i Ronaldo polegała na tym, że mieliśmy w ataku rakietę, którą był Gareth, potem człowieka od wykończenia, czyli Cristiano, a na końcu byłem ja, odpowiedzialny za to, by wszystko należycie funkcjonowało. Zdobywanie bramek znajdowało się w kompetencjach Cristiano, ja odgrywałem inną rolę. Częściej brałem udział w konstruowaniu akcji i tworzeniu wolnych przestrzeni. Dla mnie Ronaldo był najlepszym goleadorem, nawet jeśli grywał po lewej stronie. Cofałem się, by miał więcej miejsca i mógł strzelać gole.
Karim Benzema za:marca.com

Składy na mecz Izrael - Macedonia Płn. w "polskiej grupie" el. Euro 2020

Składy na mecz Izrael - Macedonia Płn. w

Dziwny przypadek Simona Moreno

Dziwny przypadek Simona Moreno

Kasper Hamalainen znalazł nowy klub!

Kasper Hamalainen znalazł nowy klub!
Kasper Hamalainen pozostawał bez klubu od 1 lipca, kiedy wygasł jego kontrakt z Legią Warszawa. Po ponad 2 miesiącach poszukiwania nowego pracodawcy 33-letni Fin podpisał kontrakt z FK Jablonec. Klub po 8 kolejkach zajmuje wysokie 3. miejsce w czeskiej ekstraklasie.
za:legia.net

Szczere słowa Grzegorza Laty o Błaszczykowskim

Szczere słowa Grzegorza Laty o Błaszczykowskim
Błaszczykowski jest już trochę za stary, ile on ma w ogóle lat, 36? I jest ciągle kontuzjowany... Mi to się podoba postawa Łukasza Piszczka. Doszedł do pewnego pułapu, stwierdził, że ma swoje lata i podjął męską i słuszną decyzję o rezygnacji z występów w kadrze narodowej. Zdawał sobie sprawę, że mecze w klubie i reprezentacji to dla niego za duże obciążenie. Ja do Kuby nic nie mam, jak go wujek powołuje, to niech robi to dalej. Czy moim zdaniem powinien zakończyć karierę w reprezentacji? Ja też stanąłem kiedyś przed takim wyborem. Miałem 32 lata, ale musiałem podziękować, bo to już było nie to. Zwolniłem miejsce młodszym zawodnikom, podjąłem męską decyzję. Może i Kuba jest dobry na zmianę, nie wiem. Nie chcę się wtrącać, to decyzja trenera, nie moja.
Grzegorz Lato za:sportowefakty.wp.pl

Messi musi podjąć ważną decyzję dot. kontraktu

Messi musi podjąć ważną decyzję dot. kontraktu

Znalazł na to sposób :P

Znalazł na to sposób :P

Skład Rumunii na mecz z Hiszpanią

Skład Rumunii na mecz z Hiszpanią

Skład Hiszpanii na mecz z Rumunią

Skład Hiszpanii na mecz z Rumunią

Andrea Belotti dobija Armenię

Andrea Belotti kompletuje "dublet" i tym samym zamyka wynik spotkania. Armenia przegrywa z Włochami 1-3!

Lorenzo Pellegrini daje Włochom prowadzenie

Reprezentacja Armenii mimo gry w "10" dzielnie broniła się do 77. minuty, jednak wtedy gola na 2-1 zdobył Lorenzo Pellegrini!

Składy na mecz Irlandia - Szwajcaria w el. Euro 2020

Składy na mecz Irlandia - Szwajcaria w el. Euro 2020

Somalia musiała na to czekać aż 10 lat! :O :O

Somalia musiała na to czekać aż 10 lat! :O :O
reklama