Sergio Ramos tłumaczy swoją ''cieszynkę''

Kartka wynikała z nieporozumienia. W przerwie wyjaśniłem sędziemu, że ten gest był skierowany do mojego siostrzeńca. Obaj musimy nosić okulary, więc chciałem go w taki sposób pocieszyć. Sędzia myślał jednak, że zrobiłem ten gest w kierunku trybun.

Słynny Diego ma nową fuchę

Diego Maradona został nowym trenerem argentyńskiego zespołu, Gimnasia de La Plata.

Roberto Mancini nie wyklucza powrotu Mario Balotellego do kadry Włoch jeśli...

Mam nadzieję, że powrót do rodzinnego miasta będzie dla niego szansą na rozpoczęcie kariery od nowa. Mario ma 29 lat, powinien być na szczycie. Gracz takiej jakości nie może stracić wszystkiego, co przez lata pokazał. Teraz wszystko w jego rękach. eśli Mario strzeli 25 bramek, będzie wywierał presję na rywalach współpracował z drużyną i robił wszystko, co powinien robić 29-latek, to myślę, że mógłby dostać szansę na powrót do reprezentacji Włoch. Dla niego najważniejsze jest rozegranie dobrego sezonu. To dla niego ważny rok.
Roberto Mancini za:football-italia.net

Instynktowna interwencja Kepy w ostatnich minutach meczu

Rumuni w doliczonym czasie gry przycisnęli i George Puscas świetnie wyszedł do główki, ale jego strzał w tylko sobie wiadomy sposób wybronił Kepa Arrizabalaga. Hiszpania ostatecznie wywozi z Rumunii 3 punkty!

Super snajper z Izraela nie przestaje strzelać w el. Euro 2020

David McGoldrick precyzyjną główką daje Irlandii remis!

Irlandia musiała czekać aż do 85. minuty, aby wyrównać stan rywalizacji ze Szwajcarią na 1:1.

Diego Llorente wylatuje z boiska!

Hiszpanie kończą mecz z Rumunią w "10" po tym, jak Diego Llorente sfaulował biegnącego na bramkę Kepy George Puscasa! Dzieje się!

Drugi gol Gytkjaera w meczu z Gibraltarem

Jeszcze jedno trafienie i napastnik Lecha Poznań uzbiera hat-tricka!

Kapitalna zespołowa akcja Szwajcarii zakończona golem Schaera!

Irlandia przegrywa z Helwetami 0:1!

Christian Gytkjaer zapakował gola Gibraltarowi

Duńczycy bez większego wysiłku prowadzą z Gibraltarem już 5-0, a jednego z goli zdobył występujący w Lechu Poznań Christian Gytkjaer!

Arijan Ademi wyrównuje głową po dośrodkowaniu Alioskiego!

Izrael prowadził tylko 9 minut z Macedonią Połnocną. Po bramce Ademiego jest już 1:1!

Kontaktowe trafienie Andone po asyście Puscasa!

Puscas zgrywa głową do Andone, ten uprzedza Serio Ramosa i pakuje piłkę w bramce Kepy. Rumunia 1 - 2 Hiszpania!

Niezawodny Zahavi daje Izraelowi prowadzenie z Macedonią Płn!

Kapitalna akcja Dabbura, który przedarł się na prawym skrzydle i dograł do Erina Zahaviego, który zdobył swojego 7. gola w el. Euro 2020 w zaledwie 4. występie!