reklama

Pavard jest pod wrażeniem Coutinho

Pavard jest pod wrażeniem Coutinho
Coutinho to mały czarodziej! Jest bardzo ujmujący i stonowany. Przede wszystkim, to naprawdę fajny gość. I oczywiście bardzo dobry piłkarz. Bardzo trudno odebrać mu piłkę. Nie jest jeszcze w 100 procentach gotowy do gry - potrzebuje więcej meczów, bo późno do nas dołączył. Jestem pewny, że za kilka tygodni zobaczymy piłkarza światowej klasy. Oczywiście, że może zrobić różnicę. Widzę to już po kilku sesjach treningowych. Ma niesamowitą jakość i pokaże to wszystkim.
Benjamin Pavard za:goal.com
reklama

Turan skazany na karę więzienia w zawieszeniu

Turan skazany na karę więzienia w zawieszeniu
Arda Turan został skazany na karę 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat. Wyrok dla byłego piłkarza Barcelony jest efektem jego konfliktu z piosenkarzem Berkayem Sahinem. Turan najpierw pobił celebrytę, a potem wywołał awanturę w szpitalu, która zakończyła się wystrzeleniem przez niego w podłogę z nielegalnie posiadanego pistoletu.
za:bbc.com

Już za momencik

Już za momencik

Najlepszy obrońca Premier League według Kompany'ego

Najlepszy obrońca Premier League według Kompany'ego
Najlepszy obrońca w historii Premier League? Postawiłbym na Virgila van Dijka. Nie gra tyle co Terry, czy Ferdinand, ale pokazał w ostatnich latach, że jeśli pozostanie w lidze, to będzie na szczycie przez najbliższy czas. Liverpool przed i po jego transferze, to dwie inne drużyny.
Vincent Kompany za:dailymail.co.uk
reklama

Casemiro mocno wierzy w Viniciusa

Casemiro mocno wierzy w Viniciusa
Powiedziałem Viniciusowi, że musi zacząć myśleć o wielkich rzeczach. To, czego dokonał w zeszłym sezonie, nie jest czymś normalnym. Zaskoczył wszystkich i pokazał, że nadaje się do gry w Realu Madryt. Kiedy jesteś podstawowym piłkarzem "Królewskich", musisz mieć duże cele. Myśleć o zdobyciu Złotej Piłki, dostaniu się do jedenastki sezonu FIFA. Vinicius jest świetnym piłkarzem i już nie raz to pokazał.
Casemiro za:elespanol.com

"Dembele jest jak małe dziecko w wielkim basenie"

Ousmane Dembele jest jak małe dziecko wrzucone do gigantycznego basenu. Zarabia mnóstwo pieniędzy i jest osobą publiczną. Powinien być przez kogoś prowadzony we właściwym kierunku. Kosztował 150 milionów euro, ale nie wie nawet jak to wszystko funkcjonuje. On po prostu chce grać w piłkę.
Kevin-Prince Boateng za:marca.com

Sposób Griezmanna na skandaliczne zachowanie kibiców

Sposób Griezmanna na skandaliczne zachowanie kibiców
Przerywanie meczów, gdy na trybunach rozlegają się homofobiczne lub rasistowskie przyśpiewki, to bardzo dobra decyzja. Jeśli będziemy to robić, kibice będą niezadowoleni i przestaną to robić.
Antoine Griezmann za:rtl.fr
reklama