reklama

Hiszpanie gotowi do gry w Arce

Hiszpanie gotowi do gry w Arce
reklama

Pique i Junior Firpo zaprezentowali trzecie stroje Barcy

I jak Wam się podobają?
źródło:youtube.com

Były zawodnik Fulham podsumował Mitroglou

Były zawodnik Fulham podsumował Mitroglou
Są piłkarze, którzy nie pasują do klubów. Mieliśmy tak w Fulham. W styczniu walczyliśmy o utrzymanie i potrzebowaliśmy napastnika. Więc dostaliśmy Kostasa Mitroglou. Ten skur**el nie przestawał jeść. To był duży chłopiec. Kojarzycie batoniki proteinowe. Za każdym razem, gdy się go widziało to chodził po ośrodku treningowym z kur***kim batonikiem proteinowym. On był chyba wtedy rekordowym transferem. Wiecie jak wyglądał? Jak jeden z rodu Targaryen z "Gry o tron". Wielki Targaryen z wielką brodą. Pod tym względem był wyjątkowy. Walczyliśmy jednak o utrzymanie i potrzebowaliśmy zaangażowania wszystkich. Potrzebowaliśmy ludzi, którzy będą gotowi burzyć mury. On jednak nie zamierzał tego robić.
Steve Sidwell za:FootballJOE

Zidane dalej chce Kante

Zidane dalej chce Kante
Dziennikarz Simon Johnson twierdzi, że teraz głównym celem transferowym Realu Madryt będzie N'Golo Kante. Byłby to kolejny piłkarz Chelsea po Courtois i Hazardzie, który w ostatnich miesiącach trafiłby na Santiago Bernabeu. Wielkim zwolennikiem sprowadzenia Francuza ma być jego rodak i trener "Królewskich" - Zinedine Zidane.
za: Simon Johnson na Twitterze
reklama

Leo Messi o sytuacji z Dembele

Leo Messi o sytuacji z Dembele
Wierzę w to, że to wyjątkowy talent, który może robić, co tylko chce. Jest bardzo młody i wydaje mi się, że ten rok będzie dla niego bardzo ważny. Musi wykonać krok dalej, bo to jest to, na co czekają wszyscy kibice FC Barcelony. Musi się zmienić, żeby być bardziej profesjonalnym. Musi to mieć cały czas z tyłu głowy. Wtedy odniesie taki sukces w Barcelonie, jaki chce. Mam nadzieję, że nie będzie miał problemów z kontuzjami. W ostatnim roku był kontuzjowany w momencie, gdy potrzebowaliśmy go najbardziej. Oby w tym roku się to nie zdarzyło i niech zaprezentuje, co potrafi, a potrafi naprawdę wiele. Jest wyjątkowym piłkarzem.
Leo Messi za:sport-english.com

Perez o sytuacji z transferami

Perez o sytuacji z transferami
Są piłkarze, którzy są nie do sprzedania. Przez kilka lat próbowaliśmy pozyskać Lewandowskiego i nic się nie wydarzyło, bo w jego kontrakcie nie ma klauzuli wykupu, a Bayern nie chciał go sprzedać. Nie ma takiej możliwości. To samo było z Pogbą. Możemy ruszyć po piłkarzy, którzy mogą być sprzedani.
Florentino Perez za:marca.com

De Bruyne zaklepał sobie miejsce w Anderlechcie

De Bruyne zaklepał sobie miejsce w Anderlechcie
Mam nadzieję, że kariera Vincenta Kompany'ego w Anderlechcie będzie równie niesamowita co w Manchesterze City. Powiedziałem mu, żeby trzymał tam dla mnie miejsce, kiedy skończę tu grać za rok albo i za siedem lat. Jeśli to zrobi, to już mam zaklepane następne miejsce pracy.
Kevin De Bruyne za:90min.com
reklama