reklama

Tajemnica numeru Higuaina

Tajemnica numeru Higuaina
Gdy wróciłem do Juve to numer "9" był wolny. Zdecydowałem się jednak na zmianę i wybrałem "21". To jest dzień urodzin mojej córki.
Gonzalo Higuain za:Romeo Agresti na Twitterze
reklama

Piątek wszystko powiedział

Piątek wszystko powiedział

Miśkiewicz zagra w okręgówce?

Miśkiewicz zagra w okręgówce?

Znani polscy piłkarze do wzięcia za darmo!

Paweł Wszołek (ostatni klub: QPR)
Okazuje się, że na rynku jest kilku bezrobotnych, a dobrze kibicom znanych polskich piłkarzy. Można ich pozyskać całkowicie za darmo! Galeria oparta na podstawie artykułu z serwisu "Weszlo.com".
reklama

Connor Randall piłkarzem bułgarskiej FC Ardy

Connor Randall piłkarzem bułgarskiej FC Ardy
Bułgarski klub FC Arda Kyrdżali pozyskał piłkarza Liverpoolu - Connora Randalla. Obrońca nawet trzy razy wystąpił w barwach "The Reds" w Premier League.

Messi o całym tym zamieszaniu z Neymarem

Messi o całym tym zamieszaniu z Neymarem
Czy chciałbym, żeby Neymar przyszedł do Barcelony? Tak, byłbym zachwycony, gdyby Neymar trafił do Barcelony. Rozumiem ludzi, którzy byli przeciwko. To normalne, ze względu na to wszystko, co wydarzyło się z Neyem, jak odszedł i jak nas zostawił. To normalne i logiczne, że wielu ludzi nie chce, żeby wrócił, ale myśląc na poziomie sportowym, moim zdaniem Neymar jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i oczywiście nasza drużyna zwiększyłaby swoje szanse na osiąganie wyników, jakich wszyscy pragniemy. Pod względem sportowym byłbym zachwycony, gdyby wrócił. Czy Barcelona zrobiła wszystko, co możliwe, żeby go tutaj sprowadzić? Szczerze mówiąc, nie wiem, czy zrobiła wszystko, co możliwe. Nie miałem zbyt wiele informacji na temat tego, jak przebiegają negocjacje, żeby móc powiedzieć, czy Barcelona zrobiła wszystko, co możliwe.
Leo Messi za:fcbarca.com

Dokładnie 10 lat temu Adebayor zrobił to!

Dzisiaj mija dokładnie 10 lat od dnia, w którym Emmanuel Adebayor zapakował gola swojemu byłemu klubowi - Arsenalowi. Jego "cieszynka" przeszła do historii. Togijczyk przebiegł całe boisko, żeby ostentacyjnie świętować na oczach kibiców "Kanonierów".
źródło:youtube.com
reklama