reklama

Szczęsny wściekł się na decyzję Brzęczka

Szczęsny wściekł się na decyzję Brzęczka
Jak podał portal "sport.pl", Wojciech Szczęsny bardzo źle przyjął decyzję Jerzego Brzęczka o tym, że to Łukasz Fabiański będzie podstawowym bramkarzem reprezentacji Polski podczas jesiennych meczów eliminacyjnych. Dwa dni przed meczem ze Słowenią selekcjoner odbył rozmowę z oboma golkiperami i obwieścił im swoją decyzję. Po tym wydarzeniu Szczęsny miał wręcz kipieć ze złości i zachowywał się bardzo nerwowo. Bramkarz Juventusu przez resztę zgrupowania unikał kontaktu z kibicami i rzadko kiedy godził się na wspólne zdjęcie bądź rozdanie autografu. Co więcej, po powrocie ze zgrupowania Szczęsny wrzucił na swój profil na Instagramie powyższe zdjęcie z podpisem: ''Dom to miejsce, w którym czujesz się kochany i doceniany. Wspaniale do niego wrócić'', co zdaniem dziennikarzy było jasną wiadomością do Jerzego Brzęczka.
za:sport.pl
reklama

Najlepsze doświadczenie w trenerskiej karierze Mourinho

Najlepsze doświadczenie w trenerskiej karierze Mourinho
Real Madryt to było najlepsze doświadczenie ze względu na to, czego się nauczyłem jako trener i jako człowiek. To były lekcje w mojej karierze i moim życiu. To najlepsze wspomnienie z mojej kariery. To było fantastyczne. W Realu Madryt powiedzieli mi, że naprzeciwko siebie mamy najlepszą drużynę na świecie, jaką jest Barcelona. Oni nas niszczyli, a my musieliśmy odwrócić tę sytuację. Musieliśmy przerwać to, że Barca nas niszczyła. Dlatego finał pucharu na Mestalla był najważniejszy. Od tamtej pory nic nie było takie same. Wygraliśmy La Liga i zdobyliśmy Superpuchar Hiszpanii, ale nic nie było takie jak tamten finał pucharu. Szkoda, że nie udało mi się wygrać żadnego z trzech półfinałów Ligi Mistrzów.
Jose Mourinho za:RTP

Florentino Perez potwierdza zainteresowanie Lewandowskim

Florentino Perez potwierdza zainteresowanie Lewandowskim
Niektórzy piłkarze nie są na sprzedaż. Przez wiele lat chcieliśmy Lewandowskiego, ale nie udało się nic zrobić. Nie ma w kontrakcie klauzuli odstępnego, a Bayern nigdy nie chciał go sprzedać. Niektórzy piłkarze są po prostu poza naszym zasięgiem.
Florentino Perez za:marca.com

Arkadiusz Malarz zostanie nowym bramkarzem ŁKS-u?

Arkadiusz Malarz zostanie nowym bramkarzem ŁKS-u?
reklama

Senne marzenie kibiców Legii Warszawa

Senne marzenie kibiców Legii Warszawa

Kapitan ŁKS-u przyłapany na dopingu

Kapitan ŁKS-u przyłapany na dopingu
ŁKS poinformował w oficjalnym komunikacie, że Michał Kołba, bramkarz i kapitan łódzkiej drużyny, miał pozytywny wynik badania dopingowego. Klub wstrzymał się z podjęciem decyzji w sprawie zawodnika do czasu przebadania kolejnej próbki: - Swoją postawą przez ostatnie lata Michał Kołba zasłużył na to, aby wstrzymać się z ferowaniem jakichkolwiek wyroków do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy. Zwłaszcza że w naszym kraju jednym z fundamentów systemu prawnego jest reguła domniemania niewinności. Wszyscy mamy nadzieję, że pobrana do badań próbka B wykaże, iż w organizmie piłkarza, który przez ostatnie lata wskazywany był za wzór profesjonalizmu, nie znajdują się żadne substancje widniejące na liście substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu. 27-letni bramkarz wystąpił w obecnym sezonie we wszystkich ligowych spotkaniach Łódzkiego Klubu Sportowego w PKO Ekstraklasie.
za:lkslodz.pl

Ronaldo widzi w Mbappe młodego siebie

Ronaldo widzi w Mbappe młodego siebie
Kylian Mbappe ma wszystko, żeby zostać wielkim piłkarzem, żeby robić wielkie rzeczy. I ten spokój wykończenia w odpowiednim momencie... Przyznam szczerze, że przypomina mi trochę... mnie, kiedy byłem młody.
Ronaldo za:sport.se.pl
reklama