reklama

Piękny gol Sadio Mane na 1-1

Sadio Mane kapitalnie przymierzył i Liverpool już remisuje z Newcastle 1-1!
reklama

Borja Mayoral strzela Realowi i przeprasza kibiców

Wypożyczony z Realu Madryt Borja Mayoral zdobywa póki co honorowego gola dla Levante. Hiszpan nie cieszył się po trafieniu, oddając szacunek zgromadzonym na Bernabeu kibicom.

NAJGORSZE drużyny w historii! Wbiliśmy na mecz!

Przed Wami najnowszy odcinek na kanale "FANGOL - Z boiska do sieci"! Dowiecie się, jakie są najgorsze drużyny w historii oraz zobaczycie krótką relację z naszego wypadu na mecz KTS Weszlo - Milan Milanówek!
źródło:youtube.com

Skład Arki Gdynia na mecz z Rakowem

Skład Arki Gdynia na mecz z Rakowem
reklama

Oscar nie ma wątpliwości, że Hazard będzie liderem Realu

Oscar nie ma wątpliwości, że Hazard będzie liderem Realu
To jest piłkarz inny od wszystkich, zrobi różnicę w Realu Madryt. On sam nie ma wątpliwości co do tego, że poradzi sobie w Madrycie i będzie kluczową postacią. Czym może zaskoczyć rywali? Stwarzając ciągłe poczucie niebezpieczeństwa pod bramką rywala. Myślę, że jego nowi koledzy z zespołów również są zaskoczeni tym, jaki z niego żartowniś. Jednak gdy rozpoczyna się mecz, automatycznie potrafi się przestawić na inny tryb. To czysty talent. Oczywiście trzeba ciężko pracować i cały czas chcieć więcej, aby utrzymać się na tym poziomie, ale on od urodzenia jest po prostu w tym dobry.
Oscar za:as.com

Casemiro podwyższa prowadzenie Realu

Vazquez wypuścił na prawej flance Viniciusa, ten dograł do Casemiro i pomocnik Realu wbija piłkę do bramki Levante. 3-0!

Skład Rakowa Częstochowa na mecz z Arką Gdynia

Skład Rakowa Częstochowa na mecz z Arką Gdynia
reklama