Ross Barkley strzela z rzutu karnego w poprzeczkę

Ross Barkley mógł doprowadzić do remisu, jednak nie był w stanie wcelować w bramkę z 11 metrów. Chelsea wciąż przegrywa z Valencią 0-1!

Dries Mertens strzela Liverpoolowi z karnego

1:0 dla Napoli! Mocny, mierzony strzał Mertensa!

Król powrócił

Rodrigo zapakował gola Chelsea!

Valencia wychodzi na prowadzenie w meczu z Chelsea! Do bramki Kepy trafia Rodrigo, który wykorzystuje świetne podanie z rzutu wolnego Parejo! Chelsea 0 - 1 Valencia

Nawet Sosnowiec z Polczakiem lepszy

Na chwilę obecną defensywa Genk straciła 6 goli.

Timo Werner zapakował gola Benfice

Ładnie pomyślana akcja piłkarzy RB Lipsk i Timo Werner otwiera wynik spotkania płaskim strzałem!

Tego muru nic nie ruszy

Ter Stegen wyszedł przed linię przy rzucie karnym

Według zaostrzonych przepisów, takie sytuacje miały być karane żółtą kartką i powtórzeniem karnego, jednak ani arbiter, ani wóz VAR nie widział w tym przewinienia...

Ter Stegen broni strzał Reusa z rzutu karnego!

Borussia Dortmund miała idealną okazję na pierwszego gola w meczu po ewidentnym faulu Semedo na Sancho, jednak Marc-Andre Ter Stegen świetnie wyczuł intencje Marco Reusa i na spokoju wyjął jego próbę. Wciąż jest 0-0!

BOMBOWA główka Tagliafico na 3:0

Jaka bomba! I to z główki! 3:0 dla Ajaxu!

Adrian świetnie wyciągnął strzał Mertensa

I dalej mamy bezbramkowy remis w Neapolu.

Alvarez z ostrego kąta na 2:0

Edson Alvarez świetnie po długim rogu i mamy 2:0 dla Ajaxu w meczu z Lille.

Bielsa wyskoczył sobie do sklepu

Haland dołączył do elitarnego grona

Plan Halanda na mecz z Genkiem

Grabara skomentował wyczyn Halanda

W pierwszej połowie meczu z Genk 19-letni napastnik Salzburga Erling Braut Haland zapakował hat-tricka. Jest 5:1! Do przerwy!