Fantastyczny początek sezonu Świderskiego w PAOK Saloniki!

Wczoraj zapakował 2 gole w meczu z AEK Ateny (2:2) i w sumie po 5. rozegranych kolejkach ma już 4 trafienia na koncie, co daje mu prowadzenie w klasyfikacji strzelców całej ligi greckiej! Brawo!

Karol Świderski wymiata w Grecji!

Mocny komentarz dot. niepowołania Michała Pazdana do kadry

Trener Huddersfield nie ma pretensji do Grabary za jego błąd przy golu dla Millwall na 1:1

Kamil miał trudną pierwszą połowę. To było typowe dla młodego bramkarza, najpierw popisuje się wspaniałą obroną, a potem popełnia błąd. Byłem z niego dumny w drugiej połowie. Powiedziałem mu, że ma cechy bramkarza na światowym poziomie. Najważniejsze dla młodego bramkarza jest to, jak reagujesz po popełnieniu błędu, a on w drugiej połowie pokazał prawdziwą dojrzałość. On ma wielki talent i widzieliśmy to w drugiej połowie. Jestem ogromnie dumny ze sposobu, w jaki się zachował w drugiej połowie.
Danny Cowley (trener Huddersfield) za:thisisanfield.com