Emmanuel Petit nie zostawił suchej nitki na obecnym zespole "Czerwonych Diabłów"

Emmanuel Petit nie zostawił suchej nitki na obecnym zespole
Nie poznaję już Manchesteru United. Powinni straszyć przeciwników, a nie robią tego od długiego czasu. Jestem tym zdziwiony, bo przecież w ostatnich latach wydali mnóstwo pieniędzy na nowych zawodników. Ich profil i umiejętności nie są jednak adekwatne do oczekiwań klubu i jego kibiców. Zwłaszcza, jeśli porównamy ich do piłkarzy, którzy grali tam jeszcze niedawno. Pamiętam, że gdy sam grałem przeciwko Manchesterowi United, to zawsze musiałem spodziewać się ekstremalnie trudnych meczów. Rywalizowaliśmy wtedy z najlepszymi piłkarzami w Premier League, a może i całej Europie. Część z nich należała wtedy do najlepszych na swoich pozycjach. Dziś zastanawiam się, gdzie podziali się zawodnicy Manchesteru United z jakością, charakterem i odpowiedzialnością za klub i jego wyniki. Nie widzę dziś tam zawodników z kreatywnością, wyobraźnią i mentalnością, pozwalającą na odnoszenie dobrych wyników na wysokim poziomie. Kiedyś było to tam normą, a teraz są tylko przebłyski, które gasną równie szybko jak się pojawiają. Dziś w Manchesterze United grają przeciętni piłkarze, na których wydano wielkie pieniądze i ten problem trwa od kilku lat. Problemem klubu jest odpowiednie wyprofilowanie zespołu, a nie finanse. Niewielu obecnych graczy United należy dzisiaj do światowej czołówki.
Emmanuel Petit za:"Paddy Power"

Robin Van Persie wskazał najtrudniejszego rywala w karierze

Robin Van Persie  wskazał najtrudniejszego rywala w karierze
Najtrudniejszy rywal? Rio Ferdinand. Świetnie współpracował z Vidiciem. Oni znakomicie się uzupełniali i niezwykle ciężko było się przedrzeć. Gdy jeden szedł na piłkę, a drugi był w asekuracji. Z kolei Terry grał twardo, ale bez brudnych zagrywek.
Robin Van Persie za:"Sport Bible"

Krychowiak: "Myślę, że to mój najlepszy sezon"

Krychowiak:
Tak, zdobywam wiele bramek. Myślę, że to mój najlepszy sezon. Fajnie jest strzelać gole, ale to nie jest takie ważne. Ja chcę wygrywać kolejne spotkania. Jeśli wpiszesz się na listę strzelców, a drużyna przegra, to nie ma w tym żadnej wartości.
Grzegorz Krychowiak za:"Sport-Express"

Fantastyczny początek sezonu Świderskiego w PAOK Saloniki!

Wczoraj zapakował 2 gole w meczu z AEK Ateny (2:2) i w sumie po 5. rozegranych kolejkach ma już 4 trafienia na koncie, co daje mu prowadzenie w klasyfikacji strzelców całej ligi greckiej! Brawo!

Karol Świderski wymiata w Grecji!

Mocny komentarz dot. niepowołania Michała Pazdana do kadry

Trener Huddersfield nie ma pretensji do Grabary za jego błąd przy golu dla Millwall na 1:1

Kamil miał trudną pierwszą połowę. To było typowe dla młodego bramkarza, najpierw popisuje się wspaniałą obroną, a potem popełnia błąd. Byłem z niego dumny w drugiej połowie. Powiedziałem mu, że ma cechy bramkarza na światowym poziomie. Najważniejsze dla młodego bramkarza jest to, jak reagujesz po popełnieniu błędu, a on w drugiej połowie pokazał prawdziwą dojrzałość. On ma wielki talent i widzieliśmy to w drugiej połowie. Jestem ogromnie dumny ze sposobu, w jaki się zachował w drugiej połowie.
Danny Cowley (trener Huddersfield) za:thisisanfield.com