Precyzyjny strzał Lewandowskiego na 1-2!

GOOOOOOOOOL! Lewandowski idealnie odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym i zaskoczył Llorisa strzałem przy słupku. Tottenham - Bayern 1-2!

Tłumaczenie Zidane'a po meczu z Club Brugge

Wynik jest zły, ale reakcja jest dobra. Nie możemy być zadowoleni. Trzymam się jednak tej reakcji zawodników. Musieliśmy zdobyć 3 punkty, ale na koniec cieszę się z tego, jak zareagowali piłkarze. Ten gol, którego nam strzelili był komiczny. Nie byliśmy odpowiednio skoncentrowani, strzelili i weszli na swój top. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że mamy 45 minut, żeby to zmienić. Pokazaliśmy charakter i chcieliśmy z tego mecz wyciągnąć jeszcze więcej. Nie ma już marginesu błędu? Przed nami mecz w La Liga. Jesteśmy w nieco gorszej sytuacji, ale idziemy do przodu.
Zinedine Zidane za:RMadridInfo na Twitterze

Ciężka choroba Courtois

Higuain zabawił się z obrońcą Bayeru i strzelił na 1:0

Ależ to zrobił! Najpierw ładnie sobie piłkę "zgasił", a potem uderzył. Nie przejmował się asystującym mu obrońcą. 1:0!

Kimmich z dystansu i... 1-1!

Co za uderzenie Kimmicha! Bayern błyskawicznie odrabia straty w meczu z Tottenhamem. 1-1!

Fatalne podanie Tolisso i gol dla Tottenhamu

Beznadziejne podanie Tolisso otworzyło bramkową akcję Spurs, którą skutecznym strzałem wykończył Son! Tottenham - Bayern 1-0!