Brzęczek zna sposób

Wyborna forma "Lewego"

Wyborna forma

Ramos po remisie z Club Brugge

Bardzo słaba pierwsza połowa. Druga z walką, której się od nas oczekuje. Musimy dać z siebie więcej, musimy robić to lepiej.
Sergio Ramos za:Twitter

Precyzyjny strzał Lewandowskiego na 1-2!

GOOOOOOOOOL! Lewandowski idealnie odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym i zaskoczył Llorisa strzałem przy słupku. Tottenham - Bayern 1-2!

Tłumaczenie Zidane'a po meczu z Club Brugge

Wynik jest zły, ale reakcja jest dobra. Nie możemy być zadowoleni. Trzymam się jednak tej reakcji zawodników. Musieliśmy zdobyć 3 punkty, ale na koniec cieszę się z tego, jak zareagowali piłkarze. Ten gol, którego nam strzelili był komiczny. Nie byliśmy odpowiednio skoncentrowani, strzelili i weszli na swój top. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że mamy 45 minut, żeby to zmienić. Pokazaliśmy charakter i chcieliśmy z tego mecz wyciągnąć jeszcze więcej. Nie ma już marginesu błędu? Przed nami mecz w La Liga. Jesteśmy w nieco gorszej sytuacji, ale idziemy do przodu.
Zinedine Zidane za:RMadridInfo na Twitterze