Mount podwyższa prowadzenie Chelsea

Mount wpadł w pole karne Southampton i strzałem z bliska nie dał szans bramkarzowi. Chelsea prowadzi 2-0!

Abraham strzela lobem gola dla Chelsea

Technologia goal-line rozwiała wątpliwości - gol Abrahama musi zostać uznany! Southampton - Chelsea 0-1!

David Luiz daje prowadzenie Arsenalowi

"Kanonierzy" wychodzą na prowadzenie w meczu z Bournemouth po strzale głową Davida Luiza. 1-0!

Toni Kroos z urazem mięśnia przywodziciela

Real Madryt w oficjalnym komunikacie poinformował, że Toni Kroos odniósł kontuzję mięśnia przywodziciela w lewej nodze. Z powodu urazu Niemiec musiał opuścić boisko już w pierwszej połowie sobotniego meczu z Granadą. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa od gry.
za:marca.com

Maradona tańczy w szatni Gimansii

Gimnasia, argentyński klub, którego trenerem jest Diego Maradona, wygrała w ten weekend pierwszy mecz pod jego wodzą. Legenda uczciła to niecodziennym tańcem :P