reklama

Solskjaer podsumował pierwszą część sezonu

Solskjaer podsumował pierwszą część sezonu
To rozczarowujące, rozpoczęliśmy sezon źle. Ciężko pracujemy, lecz nie potrafiliśmy się uspokoić. Pracowaliśmy nad naszym nastawieniem, ponieważ rozumiem, że piłkarze są rozczarowani i brakuje im pewności siebie. To jednak dobrzy gracze. Rozpoczęliśmy ligę osiem kolejek temu. Tylko pięciu graczy z tamtego podstawowego składu mogło wystąpić przeciwko Newcastle United. Sześciu jest kontuzjowanych. Oczywiście, że to będzie miało wpływ na każdy zespół. To część przyczyn.
Ole Gunnar Solskjaer za:dailymail.co.uk
reklama

Dariusz Dziekanowski broni ''Lewego'' po słowach Bońka

Dariusz Dziekanowski broni ''Lewego'' po słowach Bońka
Liderzy w drużynie są od tego, żeby - jeśli wymaga tego sytuacja - wstrząsnąć kolegami, czy to na boisku, czy w szatni. Bo jeśli oni się nie odzywają, do głosu dochodzą ci, którzy nic mądrego do powiedzenia nie mają. Gdyby Robert stwierdził, że wszystko jest w porządku, wyszedłby na hipokrytę, bo przecież większość kibiców widzi, że ta drużyna od dłuższego czasu nie pokazuje swojego prawdziwego potencjału. Z tego co pamiętam, to Zbyszek nie należał do piłkarzy, którzy trzymali język za zębami. Tak jest zresztą do dziś, kiedy publicznie krytykuje kapitana. Według jego logiki, powinien zrobić to raczej w rozmowie w cztery oczy z Robertem...
Dariusz Dziekanowski za:Przegląd Sportowy

Frankowski dobija głową swój własny strzał lobem

Przemysław Frankowski najpierw przelobował bramkarza, po czym strzałem głową ustalił wynik spotkania na 5-2 dla Chicago Fire!

Frankowski zdobył kapitalnego gola piętką

Chicago Fire rozbiło Orlando City aż 5-2, a Przemysław Frankowski zapakował w tym meczu dwie bramki. Jedna z nich była nieprzeciętnej urody!
reklama

Mecze w TV: 7 Października 2019

20 :30Eleven Sports 2
Osnabruck vs Arminia Bielefeld
2. Bundesliga

Valverde zakpił z decyzji Lahoza

Valverde zakpił z decyzji Lahoza

Świetny początek sezonu Karola Świderskiego

Świetny początek sezonu Karola Świderskiego
reklama