reklama

Neymar już nie myśli o odejściu z PSG

Neymar już nie myśli o odejściu z PSG
Jestem szczęśliwy w klubie i reprezentacji. Wszyscy widzieli, co działo się w letnim oknie transferowym i jakie było moje początkowe pragnienie. Teraz jest już jednak zadowolony i czuję się komfortowo w PSG.
Neymar za:sports.yahoo.com
reklama

Cocu ucieszył debiut Bielika w reprezentacji

Cocu ucieszył debiut Bielika w reprezentacji
Co powiedział mi trener Phillip Cocu po zgrupowaniu reprezentacji? Cieszył się, że zadebiutowałem, że grałem w pomocy. Powiedział, że to odpowiedni czas, by wprowadzić mnie na tę pozycję również w klubie. Wcześniej nie byłem najlepiej przygotowany pod względem fizycznym, gdyż straciłem część okresu przygotowawczego, po mistrzostwach Europy miałem bowiem dłuższy urlop. Teraz zaczynam grać w drugiej linii, choć z konieczności występowałem przez ten miesiąc także jako stoper. Nie narzekam, choć lepiej grać na jednej pozycji. W reprezentacji trener Brzęczek widzi mnie w pomocy.
Krystian Bielik za:sport.onet.pl, wywiad Izy Koprowiak

Nowa brazylijska perełka Arsenalu wkracza na salony!

Kiedy w lipcu tego roku Arsenal sprowadzał Gabriela Martinellego niemal za 7 mln euro, wielu kibiców robiło wielkie oczy i zadawało sobie pytania w stylu: „A kim on w ogóle jest?”, „Po co nam taki anonimowy zawodnik?”
Czytaj więcej...

Gattuso nie poprowadzi Sampdorii

Gattuso nie poprowadzi Sampdorii
Gennaro Gattuso odrzucił możliwość prowadzenia Sampdorii Genua, informuje włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio. W trakcie środowego spotkania z prezesem klubu, były trener Milanu definitywnie odrzucił możliwość pracy w klubie Bartosza Bereszyńskiego i Karola Linettego. W tej chwili najpoważniejszymi kandydatami do objęcia posady trenera Sampdorii są Gianni De Biasi i Giuseppe Iachini.
za:gianlucadimarzio.com
reklama

Trener Strejlau o "ekspertach"

Trener Strejlau o

Kontuzja Krystiana Bielika

Kontuzja Krystiana Bielika
Krystian Bielik doznał urazu uda na środowym treningu reprezentacji Polski i musiał go przedwcześnie zakończyć, informuje TVP Sport. Na razie nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja i czy uniemożliwi mu występ w najbliższych meczach kadry.
za:sport.tvp.pl

Reprezentacja U-17 wygrała pierwszy mecz eliminacji Euro

Reprezentacja U-17 wygrała pierwszy mecz eliminacji Euro
reklama