Jan Tomaszewski ostro atakuje Brzęczka po meczu z Łotwą

Myślałem, że zmądrzał Jurek Brzęczek, ale okazuje się, że nie. Nie wiem, co mu odbiło w 60. minucie. Do tego czasu graliśmy całkiem nieźle. Udowodnił, że nie nadaje się na trenera, który ma osiągać z tą drużyną sukcesy. W ogóle jak to jest możliwe, że przy stanie 2:0 dla nas wpuszcza w 60. minucie drugą "dziewiątkę"?! To tylko szaleniec potrafi! Po jaką cholerę?! Co on jest Caritas, żeby Piątek strzelał bramki?! On po prostu nie panuje nad drużyną. Przerosło go to wszystko. Brzęczek nie nadaje się na finały mistrzostw Europy. Jeśli nadal tak będziemy grać, to w pierwszym meczu Euro 2020 złapie nas taka Ukraina i wrzuci nam "trójkę".
Jan Tomaszewski za:Sportowefakty.pl

Prezes PZPN uważa, że "Lewy" zdobył hat-tricka strzałami do... pustej bramki

Prezes PZPN uważa, że
Robert strzelił trzy gole, chociaż właściwie tak się złożyło, że we wszystkich sytuacjach strzelał do pustej. Mógł Grosicki strzelić trzy, ale nie chciał. Chciał robić prezent Robertowi.
Zbigniew Boniek za:TVP Sport

Kowal podsumował interwencję Grabary

FATALNE wyjście Grabary i gol dla Rosji

Reprezentacja Polski U-21 prowadziła w meczu z Rosjanami od 10. minuty po golu samobójczym Diveeva, ale w 25. minucie odwdzięczyliśmy się rywalom i sami podarowaliśmy im gola na remis. Kamil Grabara stratował Walukiewicza i po jego fatalnym wyjściu piłkę do polskiej bramki skierował Daniil Utkin.

Stefano Pioli może wylecieć z Milanu już w czerwcu

Stefano Pioli zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Milanu Marco Giampaolo, który z ekipą Rossonerich zdołał wywalczyć zaledwie 9 punktów w pierwszych siedmiu kolejkach Serie A. Były trener Fiorentiny podpisał kontrakt do końca czerwca 2021 roku, jednak znalazł się w nim zapis, dzięki któremu władze Milanu będą mogły go zerwać już w czerwcu 2020 roku. Przed Piolim został postawiony jasny cel, którym jest wywalczenie awansu do europejskich pucharów, a więc zajęcie minimum 6. miejsca w lidze. Mimo fatalnego początku sezonu i plasowania się na 13. lokacie w tabeli, do pozycji gwarantującej udział w przyszłorocznych rozgrywkach europejskich Milanowi brakuje zaledwie 2 punktów. Jeśli nowy trener ekipy z Mediolanu nie zrealizuje tego celu, w czerwcu zostanie zwolniony ze stanowiska.
za:Corriere dello Sport

Wisła Płock wygląda lepiej od dzisiejszej repry

Grosicki mógłby kosztować 25 mln €

Grosicki praktycznie każdego obrońcę był w stanie na trzech, czterech metrach wyprzedzić. Na pewno Kamilowi brakowało spokoju przy finalizacji. Choćby ta pierwsza sytuacja, gdzie kopnął lewą nogą w boczną siatkę. Gdyby miał piłkę na prawej nodze, szukałby innego rozwiązania. Gdyby "Grosik" oprócz tej swojej dynamiki, umiejętności gry jeden na jeden, asyst, miał jeszcze niesamowitą skuteczność, to umówmy się: kosztowałby 25 mln euro i nie grałby w Hull City. Takie są fakty.
Mateusz Borek za:Polsat Sport