Rosjanie wydarli Polsce U-21 wygraną w 91. minucie!

Piłkarze, którzy rozegrali najwięcej spotkań w turniejach finałowych ME i MŚ

Tak się bawił Daniel Stendel po zwolnieniu z funkcji trenera Barsnley FC :D

Niemiecki trener był architektem awansu Barsnley FC do Championship. Na zapleczu Premier League angielskiemu zespołowi już nie szło tak dobrze i po 11 kolejkach włodarze klubu postanowili go zwolnić. Stendel nie przejął się zbytnio tym faktem i już po wywaleniu postanowił pójść do baru i świętować razem z kibicami Barsnley, którzy mając mocno w pamięci awans zespołu do Championship, śpiewali na jego cześć piosenki i razem z byłym już trenerem wznosili toasty. :D :D

Kluby z największą liczbą wygranych na własnym stadionie w ostatniej dekadzie

Jan Tomaszewski ostro atakuje Brzęczka po meczu z Łotwą

Myślałem, że zmądrzał Jurek Brzęczek, ale okazuje się, że nie. Nie wiem, co mu odbiło w 60. minucie. Do tego czasu graliśmy całkiem nieźle. Udowodnił, że nie nadaje się na trenera, który ma osiągać z tą drużyną sukcesy. W ogóle jak to jest możliwe, że przy stanie 2:0 dla nas wpuszcza w 60. minucie drugą "dziewiątkę"?! To tylko szaleniec potrafi! Po jaką cholerę?! Co on jest Caritas, żeby Piątek strzelał bramki?! On po prostu nie panuje nad drużyną. Przerosło go to wszystko. Brzęczek nie nadaje się na finały mistrzostw Europy. Jeśli nadal tak będziemy grać, to w pierwszym meczu Euro 2020 złapie nas taka Ukraina i wrzuci nam "trójkę".
Jan Tomaszewski za:Sportowefakty.pl

Prezes PZPN uważa, że "Lewy" zdobył hat-tricka strzałami do... pustej bramki

Prezes PZPN uważa, że
Robert strzelił trzy gole, chociaż właściwie tak się złożyło, że we wszystkich sytuacjach strzelał do pustej. Mógł Grosicki strzelić trzy, ale nie chciał. Chciał robić prezent Robertowi.
Zbigniew Boniek za:TVP Sport