Efektowna główka Luisa Garcii z legendami Rangersów

Legendy Liverpoolu spotkały się z legendami Rangersów. Na razie lepiej wyglądają ci, którzy występowali w barwach "The Reds". Tylko spójrzcie na tę akcję! 1:0!

Gdy przypominasz sobie te wszystkie legendy

Były napastnik United dałby dużo czasu Solskjaerowi

Chciałbym, żeby Ole dostał czas potrzebny do budowy Manchesteru United. Nie zrobi tego w jednym okienku transferowym. Potrzebuje sześciu, siedmiu, ośmiu, dziewięciu... dziesięciu okienek!
były piłkarz Mark Robins za:goal.com

Dla Mourinho najlepszy jest Ronaldo

Ronaldo, fenomen. Cristiano Ronaldo i Leo Messi mają długie kariery - każdego dnia przez 15 lat byli na szczycie. Jeśli jednak mówimy wyłącznie o talencie i umiejętnościach to nikt nie prześciga Ronaldo. Kiedy byłem w Barcelonie z Bobbym Robsonem to zdałem sobie sprawę, że był najsilniejszym piłkarzem, jakiego kiedykolwiek widziałem na boisku. Kontuzje zabiły karierę, która mogła być jeszcze bardziej niewiarygodna. Talent, który miał ten 19-letni chłopiec był czymś niesamowitym. Finał Barcelony z PSG w Rotterdamie w 1997 roku. 1:0 po golu Ronaldo. Coś wspaniałego.
Jose Mourinho za:marca.com

Prognozy Pance Kumbeva przed meczem Polski z Macedonią Północną

Polska to na papierze najsilniejszy zespół w grupie. Gospodarze na pewno od pierwszych minut ruszą do ataku. Tym bardziej, że wygrana praktycznie daje waszej drużynie awans na Euro. Myślę jednak, że jeżeli przetrzymamy bez straty gola pierwsze 15 – 20 minut, to w miarę upływu czasu i my stworzymy sobie okazje do pokonania bramkarza rywali. Tym bardziej, że Polska nie gra rewelacyjnie. Mając w składzie najlepszego środkowego napastnika świata – Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Piątka z Milanu w każdym spotkaniu powinniście zdobywać po cztery, pięć goli. A w wielu meczach strasznie się męczyliście. Nie będę ukrywał, że gra Polski średnio mi się podoba. Z takim potencjałem powinniście się spisywać zdecydowanie lepiej. I w tej nie najwyższej dyspozycji rywali widzę naszą szansę.
Pance Kumbev za:weszlo.com

Z klasy do składu Realu Madryt

Byłem w klasie z moimi kolegami i koleżankami, gdy moja mama powiedziała mi, że muszę lecieć z Realem Madryt do Norwegii na mecz Ligi Mistrzów. Z klasy z kolegą Julio przeniosłem się do stołu, przy którym siedzieli Morientes, Seedorf i Raul Gonzalez.
Iker Casillas za:Oh My Goal na Twitterze