Efektowny gol Angela Meny Delgado z rzutu wolnego

Ekwador nie składa broni i w drugiej połowie zabiera się do odrabiania strat! Gola na 1-3 zdobywa Angel Mena Delgado, który pokonuje Marchesina fantastycznym strzałem z rzutu wolnego!

Paredes pewnie z karnego na 3-0

Argentyna nie zwalnia tempa! Arbiter dyktuje rzut karny po faulu na Lautaro Martinezie, a tego na bramkę zamienia Paredes. 3-0!

Pechowy ''swojak'' Jhona Espinozy

Jhon Espinoza próbował zablokować dośrodkowanie Acunii, jednak zrobił to na tyle pechowo, że piłka wpadła do bramki Ekwadoru. 2-0!

Lucas Alario zapakował gola Ekwadorowi

Argentyna prowadzi z Ekwadorem 1-0!

Skład Holandii na mecz z Białorusią

Buffon wyjaśnił, dlaczego odszedł do PSG

Czułem potrzebę wyjścia ze swojej strefy komfortu. Nie było gwarancji, że wszystko pójdzie dobrze, ale dzięki temu stałem się bardziej kompletnym człowiekiem. Chcę podziękować PSG, bo gdyby nie ich oferta, to prawdopodobnie zakończyłbym karierę. Czułem dumę, że Juventus zaproponował mi powrót w wieku 41 lat. Pochodzę ze sportowej rodziny, więc wcześnie nauczyłem się, jak ważne jest ciągłe samodoskonalenie i nieustanny brak satysfakcji. Nie sądzę, bym już dał z siebie wszystko, pełne 100 procent. Może brakuje jeszcze 15 procent do wielkiego finału kariery.
Gianluigi Buffon za:football-italia.net

Meunier podwyższa po genialnym podaniu Hazarda

Eden Hazard posłał fantastyczną piłkę przez pół boiska, dzięki której Thomas Meunier znalazł się w idealnej sytuacji na podwyższenie wyniku meczu. 2-0!

Richarlison ściągnął spodenki reprezentantowi Nigerii

Czasami podczas walki o piłkę zdarzają się dość dziwne sytuacje... :P

Krzysztof Stanowski zdradził skład Polski na mecz z Macedonią Północną

Michy Batshuayi daje prowadzenie Belgii

Dennis Praet dośrodkowuje w pole karne, tam świetnie ustawiony Batshuayi dokłada nogę i Belgia prowadzi z Kazachstanem 1-0!

Skład Argentyny na mecz z Ekwadorem

Casemiro dobija strzał Marquinhosa

Casemiro pokonuje Uzoho i mamy remis 1-1!

Polska drużyną wielu selekcjonerów?

Glik po meczu mówi, że to było "do chrzanu" i jest "zagotowany". Grzegorz Krychowiak mówi, że wszystko było super. Zastanawiający jest ten dysonans informacyjny po meczu w Rydze i z tego też można wyciągnąć jakieś wnioski. Że to jest drużyna, która ma kilku selekcjonerów. Glik, Lewandowski, Krychowiak, jakieś aspiracje zgłasza też Grosicki. No i oczywiście selekcjoner Jerzy Brzęczek. Może trochę przesadzam, przejaskrawiam, ale odnoszę wrażenie, że każdy stara się pociągnąć wózek w swoją stronę.
Cezary Kowalski, redaktor Polsat Sport za:Cafe Futbol

Żurkowski otrzyma potężnego konkurenta?

Skład Belgii na mecz z Kazachstanem

Joe Aribo zapakował gola Brazylii

Joe Aribo świetnie wszedł w tempo w pole karne Brazylii, przyjęciem zmylił Marquinhosa i z najbliżej odległości pokonał Edersona. Nigeria prowadzi z Brazylią 1-0!

Neymar z kontuzją w meczu z Nigerią

Neymar opuścił boisko już w 13. minucie meczu z Nigerią. Brazylijczyk prawdopodobnie jeszcze na rozgrzewce doznał urazu uda, który pogłębił się w pierwszych minutach meczu z ekipą z Afryki. W miejsce kontuzjowanego gwiazdora PSG wszedł Philippe Coutinho.
za:as.com